Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Server Lokasyonu Hakkında

ewranus

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,
Etrafta şöyle bir dedikodu duydum lokasyonu türkiye yapma server listde gözükmezsin fivem engelliyor gibi birşey duyuyorum. Bunun doğruluğu nedir acaba ?

DF
Yani bu çok saçma birşey bir sıkıntıları olsa bile bu adamlar bu işten para kazanıyor yani
Herhangi bir sıkıntıları yok ayrıca Türkiye ile ne gibi bir sıkıntıları olabilir? Eğer bir firma tarafından size bu söylendiyse büyük ihtimalle size farklı lokasyon daha pahalı bir makine satmaya çalışıyordur

DF
Herhangi bir sıkıntıları yok ayrıca Türkiye ile ne gibi bir sıkıntıları olabilir? Eğer bir firma tarafından size bu söylendiyse büyük ihtimalle size farklı lokasyon daha pahalı bir makine satmaya çalışıyordur
Evet öyle bir duyumdan ötürü zaten buraya konu açmak istedim teşekkürler bilgilendirme için.

DF
Merhabalar,
Etrafta şöyle bir dedikodu duydum lokasyonu türkiye yapma server listde gözükmezsin fivem engelliyor gibi birşey duyuyorum. Bunun doğruluğu nedir acaba ?
Böyle birşey doğru değil lakin türkiye lokasyondaki coğu sağlayıcı saldırı ağnında yurt dışına kapadığı için keymasterla key doğrulayamıyor buda ya sunucuyu açamamana yada 15 dk sonra otomatik kapanmasına neden oluyor tabi serverlistesindende düşersin devamlı bir saldırıda.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!