Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım FİVEM SCRİPT LİSANS (%100 LUA) ** IP, HDD SERIAL, BIOS SERIAL, PC ISIM **

• Konbuyu başlatan LoopS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 1K

LoopS

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar arkadaşlar,

Ben LoopS yaklaşık 2013 tarihinden beridir MTA:SA üzerinde LUA çalışmalarım oldu ve son 1 yıldır da FiveM üzerinde çalışıyorum.

Şu anda bir server projemiz var ve scriptlerimizi şifreliyoruz lakin lisanslamamızda gerekiyordu ve bunun için lisans sistemleri araştırdık ücretli ücretsiz farketmeksizin iyi bir tane bulursak kullanıcaktık lakin hem sevmediğim şahıslar tarafından yapılmış lisans sistemleri mevcuttu veya beni tatmin edecek kadar iyi bir lisans sistemi mevcut değildi bu yüzden kendi lisans sistemimi yapmaya karar verdim hemde %100 Lua üzerinden.

Genelde hep PHP kodlamalı lisanslı sistemler görürüz. C# bilgisi olan herkes nedense böyle güzel bir sistemi yapabiliyor lakin bu sistemler sadece göz boyama ve işi zirveye çıkarttığını sanmak. Bu lisans sistemi %100 luadandır ve şifrelidir.

Lisanslanmış bir scriptimizi IP adresi. HDD Serial Adresi. Bios Seri Numarası ve Bilgisayar Adı üzerine lisanslanmaktadır bu yüzden VPN ile lisansı farklı bilgisayarda kullanamazlar. Lisanssız scriptinizi kullanmaya çalışan birisi hakkında discord loguna yeterli bilgi düşmektedir bunun hakkında detaylı bilgi için Discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz. (Forum Üzerinde YASAKMIŞ)

Lafı daha fazla uzatmadan bir tanıtım videosu linki bırakıyorum.

İletişim ve İşbirliği için Discord : LoopS#3168

Herkese selamlar arkadaşlar,

Ben LoopS yaklaşık 2013 tarihinden beridir MTA:SA üzerinde LUA çalışmalarım oldu ve son 1 yıldır da FiveM üzerinde çalışıyorum.

Şu anda bir server projemiz var ve scriptlerimizi şifreliyoruz lakin lisanslamamızda gerekiyordu ve bunun için lisans sistemleri araştırdık ücretli ücretsiz farketmeksizin iyi bir tane bulursak kullanıcaktık lakin hem sevmediğim şahıslar tarafından yapılmış lisans sistemleri mevcuttu veya beni tatmin edecek kadar iyi bir lisans sistemi mevcut değildi bu yüzden kendi lisans sistemimi yapmaya karar verdim hemde %100 Lua üzerinden.

Genelde hep PHP kodlamalı lisanslı sistemler görürüz. C# bilgisi olan herkes nedense böyle güzel bir sistemi yapabiliyor lakin bu sistemler sadece göz boyama ve işi zirveye çıkarttığını sanmak. Bu lisans sistemi %100 luadandır ve şifrelidir.

Lisanslanmış bir scriptimizi IP adresi. HDD Serial Adresi. Bios Seri Numarası ve Bilgisayar Adı üzerine lisanslanmaktadır bu yüzden VPN ile lisansı farklı bilgisayarda kullanamazlar. Lisanssız scriptinizi kullanmaya çalışan birisi hakkında discord loguna yeterli bilgi düşmektedir bunun hakkında detaylı bilgi için Discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz. (Forum Üzerinde YASAKMIŞ)

Lafı daha fazla uzatmadan bir tanıtım videosu linki bırakıyorum.

İletişim ve İşbirliği için Discord : LoopS#3168
Lisans sistemin gayet hoş umarım bilgisayar kapatma gibi fonksiyonlarını silmişsindir.

Lisans sistemin gayet hoş umarım bilgisayar kapatma gibi fonksiyonlarını silmişsindir.
O fonksiyonlar şu anda lisans sisteminde mevcut değil sadece scriptin güvenliği için server konsolunu kapatıyor ve discord log mevcut.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!