Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum Fivem NEW QBcore paket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKNS

Üye
FT Kullanıcı
-- Fivemtürke baktığım zaman 2-3 tane satılık new qb paket görüyorum ve içerisi de full leak scriptler dolu amacım ortaya güzel bir paket çıkartmak bana bu projede yardımcı olmak istiyienleri konun altına bekliyorum

Şuanda 20 mesleğin tek bir dosyada 100 adet arabanın tek bir dosyada (Texture ve hızları ayarlı) ayrıca mlo, ymap'lerinde tek bir dosyada olduğu 100 sc gözüken ama aslında 400 scriptlik bir paket yapıyorum aynı zamanda tasarım işiyle uğraşıyorum discord botları yapıyorum discorddan iyi anlıyorum şablon açıkları kanal ayarları rol ayarları üst düzey bir koruma sağlıyorum hiçbir bot kurmadan hem reklam engelleme hemde küfür, spam, p*rnografik fotoğrafları engelleyebiliyorum istediğin ne ise bana ulaşabilirsin.

Discord : winstonredlong

Konu
Paket içinde çalıntı veya Leak bir script bulunmamaktadır. İletişime geçerseniz, size detaylı bir şekilde anlatabilirim.
Discord : rwaynex

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!