Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Listesinde Sunucum Gözükmüyor Acil Yardım

• Konbuyu başlatan el11even
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 917

el11even

Üye
FT Kullanıcı
Bir sunucu kiraladım ve yanında 64 kişilik fivem keyde satın aldım ama Fivem Listesinde sunucum gözükmüyor daha önce böyle birşey ile karşılaşan varmıdır ne yapmam gerekiyor cevaplarınızı bekliyorum.

Bunun ile ilgili bir sürü konu mevcut onları inceledin mi ?

Eğer Sana Yönlendirilen Konu İle Düzelmiyorsa Key Büyük İhtimalle Ya Birçok Kişi Kullanıyordur. Yada Cracklidir

Konu yanlış yere açıldığından tarafımca taşınmıştır.

Fivem serverimin içinde standart dosyalar ile başlattığım zaman herhangi bir sorun yok fivem listte gözüküyoruz ama içine scriptleri attığım zaman crash veriyor ve baslat.exe kapanıyor. Fivem Keyde bir problem olsa script dosyaları olmadan da sunucu listesinde gözükmeyiz sanırım

Sorun devam etmektedir başka bir çözüm yoluna sahip olanları yorumlara bekliyorum iyi forumlar

Sunucumun windows sürümü ile alakalıbirşeymiş çok teşekkür ederim yinede size Windows Server 2012 Yaptım düzeldi sorunsuz çalışıyor. -KonuKilit-

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!