Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Sunucum Sunucu Listesinde Çıkmıyor

minajorboi

Üye
FT Kullanıcı
Site içerisindeki bir çok başlığa baktım ama sorunuma çözüm bulamadım arkadaşlar serverim server listte çıkmıyor güvenlik duvarı kapalı sunucuda çalışıyor ip ile giriş yapabiliyorum arkadaşlarımda girebiliyor bildiğim kadarı ile ve hata veren güncel olmayan herhangi bir script yok sunucu adı renksiz 32 kişilik ama bir türlü server listte çıkmıyoruz yardım eder misiniz ?

Site içerisindeki bir çok başlığa baktım ama sorunuma çözüm bulamadım arkadaşlar serverim server listte çıkmıyor güvenlik duvarı kapalı sunucuda çalışıyor ip ile giriş yapabiliyorum arkadaşlarımda girebiliyor bildiğim kadarı ile ve hata veren güncel olmayan herhangi bir script yok sunucu adı renksiz 32 kişilik ama bir türlü server listte çıkmıyoruz yardım eder misiniz ?
Reis benim bildiğim ya aktif bir oyuncu kitlen olmalı yada sunucuna boost yaptırmalısın listede görünmesi için

Reis benim bildiğim ya aktif bir oyuncu kitlen olmalı yada sunucuna boost yaptırmalısın listede görünmesi için
sunucuya boost yapmadan görülmesi için renksiz yazman ve 32 kişi olmalı diye biliyorum. Aktif kitle olayında ise sunucuda aktif olarak min 6 7 kişi takılıyor ve 20 kişi gördüğüde oldu ama listede çıkmadı yinede

FXServeri güncellersen bütün sorun çözülür diye düşünüyorum. Eskiden aynı hatayla karşılaşıyordum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!