Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Fivem Legal Yapabileceğimiz Sunucu arıyoruz.

BulutCanG

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi ekibim 15-20 kişi arasında ama günde aktif 6-8 arası görüyor diğerleri yaza doğru gelecek. Lspd - david sheriff veya FBI rolü yapabileceğimiz lowrp olmayan bir sunucu arıyoruz normal veya la tema fark etmez. Sunucu günde 30-50 arası çekse kafi dediğim gibi düzgün bir sunucu arıyoruz.

lspd.jpg

DF
Merhabalar dc: v1drio
sunucu kurucusuyum ekle konusalım

DF
Merhaba, yakın zamanda açılacak sunucumuzda legal birimlerimiz boşta ufak tanıtımı ve linki aşağıya bıraktım dilersen ekibinle veya tek geldiğinde konuşmak istersen konuşabiliriz.

NineV (Yakında Başlıyoruz)
- Piyasadaki aile, mafya, baron rollerinden sıkıldınız mı? Sade ve hard bir sunucu mu arıyorsunuz (Aile,mafya,baron vb. şeyler burada yok)
- Milyon ekonomilerden bunaldınız ve yaptığınız farmın değerli olmasını mı istiyorsunuz (Bankandaki 10K nın bile değeri var)
- Ekibinizin bir rol hikayesi var fakat o hikayeyi uygulayacak sunucu mu arıyorsunuz (Ekip hikayen varsa hikayeni uygulaman için elimizden geleni yapacağız.)
- Ekipteki kişi sayınız az diye yardım muhabbetinden mi çekiniyorsunuz (Kişi sayısı ne olursa olsun yardım yok)
ve daha fazlası için işte karşınızda NineV

Bu ufak tanıtım size yetmediyse, aklınızdaki diğer sorular için aşağıdaki discord adresimize uğramayı unutmayınız.

DF
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi ekibim 15-20 kişi arasında ama günde aktif 6-8 arası görüyor diğerleri yaza doğru gelecek. Lspd - david sheriff veya FBI rolü yapabileceğimiz lowrp olmayan bir sunucu arıyoruz normal veya la tema fark etmez. Sunucu günde 30-50 arası çekse kafi dediğim gibi düzgün bir sunucu arıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 95910
merhabalar biz yeni bir sunucu açmanın eşiğindeyiz sizide legal ekip olarak aramızda görmek isteriz sadece ekip değil arkadaşımız olmanızı da çok isteriz

DF

Sizleri aramızda görmekten zevk duyarız discord üzerinden ulaşırsanız istediğiniz her konuda yardımcı olabiliriz.
DC: llonsss

DF
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║► VOX Roleplay #Yakında Aktif
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║- YETKİLİ EKİP ALIMLARI
║- YÜKSEK FPS
║- OYUN İÇİ PARAYLA SATIN ALINABILIR MODLU ARABALAR
║- %50 SOSYAL RP ,% 50 GUN RP
║- LEGAL MESLEKLER,İLLEGAL MESLEKLER
║- FAZLA KİŞİYLE GELEN EKİPLERE 1 AY AİLE VEYA ÇETE ÜCRETSİZ
║- EN GÜZEL DEVELOPER HİZMETİ
║- GÜNCEL SCRİPTLER
║- GELİŞMİŞ ŞEHİR SİSTEMİ
║- LEGAL,İLLEGAL EKİP ALIMLARIMIZ AÇIKTIR
║- DİSCORD =
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DF
Sayın [Bulutcan ],Merhaba değerli Aile ve Çete lideri. Yeni kurduğumuz HERP roleplay sunucumuza katılmanız için sizi ve değerli ailenizi ve ya çetenizi özel bir davetiye göndermek için yazıyorum. Bu sunucu, üyelerin kendilerini yaratıcı hikaye anlatımına ve etkileşimli maceralara kaptırabilecekleri benzersiz ve ilgi çekici bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.Eğer sunucuya ailenizle ve ya çetenizle gelmeyi düşünürseniz HERP Yönetimi tarafından size verilecekler:-Her gelen Aileye malikane,Çeteye ise hood verilecektir.-Aile ve Çete liderlerine 1500tl degerinde arac verilecektir.-15 20 kişilik aile veya ceteye 1 aylik mekanik kullanimi verilecektir.-20 25 kişilik aile veya ceteye 1 aylik çiçekçi kullanimi verilecektir.-25 30 kişilik aile veya ceteye 1 aylik emlak kullanimi verilecektir.Ailenizin katılımı topluluğumuzu büyük ölçüde zenginleştirecektir ve bize katılmanızdan onur duyarız. Herhangi bir sorunuz varsa veya başlarken yardıma ihtiyacınız olursa lütfen doğrudan sunucuda ticketle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bu daveti dikkate aldığınız için teşekkür ederiz. Katılımınızın olasılığını sabırsızlıkla bekliyoruz ve sizi yakında rol yapma dünyamızda görmeyi umuyoruz.Saygılarımla, HERP Yönetimi

DF
discord: odessa2616 ekle sunucumuzu tanıtayım. beğenmezseniz size ben sunucu bulucam

DF
İyi forumlar. Kankacım Matev versiyon 3 olarak tekrar açılıyor, zaten daha önce de adını duymuşsundur baya eski sunucu, ben rol yapmaktan çok keyif alıyordum şahsen. Bu sezon bir de eski oyuncuların isimlerinden karakter hikayelerine kadar zorunlu wipe yedi. Gruplaşma zaten olan bir sunucu değildi ama bu düzenle de koruncak sanırım. Ama bildiğim kadarıyla sunucunun 15-20 kişilik pd alırlar mı bilmiyorum, siz kendiniz bir konuşun isterseniz. Bir dönem ben de çok uzun süre düzgün hard rp sunucu aradığım için yardımcı size bir yardımı dokunur belki dedim. Link de atim

DF
discord.gg/bestaura sizleri sunucumuzdan görmekten mutluluk duyarız.

DF
discord.gg/wadrpg NYPD yapmayı düşünürseniz gelip benimle iletişime geçebilirsiniz. New York temalı sunucumuz. Detaylı bilgi için kişisel discordum ltcry

DF

Beta Community Sunucu Tanıtımı

Project Beta: Gerçek Rol Deneyimi, Gerçek Topluluk

Merhaba! Project Beta'ya hoş geldiniz. Burası sıradanın ötesinde bir rol oyunu deneyimi sunuyor. Biz, gerçekçi ve derinlemesine bir rol ortamını hedefliyoruz. Peki, neden biz?

Hard Roleplay: Suç dünyasının karanlık sokaklarında gezinin ya da sakin bir hayatın tadını çıkarın. Karakterinizle istediğiniz hayatı yaşayın, burası tamamen sizin kontrolünüzde.

Non-Whitelist: Katılımı kolaylaştırdık! Sıkıcı başvuru süreçleriyle uğraşmanıza gerek yok. Anında katılın ve rol yapmaya başlayın.

Adil Oyun Deneyimi: Adalet bizim için önemlidir. Kimse ayrıcalıklı değil. Herkes eşit şartlarda oyun oynar.

Kaliteli Topluluk: Burada sadece rol yapmakla kalmaz, aynı zamanda dostluklar da kurarsınız. Samimi ve eğlenceli bir ortamda bulunmaktan keyif alacaksınız.

Katılmak için:Discord sunucumuza gelin, kuralları okuyun ve hemen rol yapmaya başlayın! Gerçek bir deneyim için sizi bekliyoruz.

Discord: [ ]

Website: [ ]

Dipnot: Topluluğumuzda Non-Whitelist ve Hard Roleplay olmak üzere iki sunucu bulunmaktadır.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DF
Merhabalar yeni bir sunucu açıyoruz eğer gelmeyi düşünür iseniz thyphone ekleyin discord üzerinden detayları konuşanbiliriz

DF
Merhaba, yeni açılan sunucumuza +18 deneyimli PD Ekibi arıyoruz. DC: thomas0246

DF

sizleri sunucumuzdan görmekten mutluluk duyarız.

DF

Yeni açılan sunucumuz Katre Roleplay ile sunucu aramanıza gerek kalmıyor. Lütfen daha detaylı konuşmak için thyphone ile Discord üzerinden iletişime geçiniz

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!