Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Key

Josseph

Üye
FT Kullanıcı
Dün Gece Patreon üzerinden 59 dolara key satın aldık gece keymaster üzerinde platinum olarak gözüküyorduk ve çalışıyordu bu sabah keymasterdeki platinum yazısı gitmişti ve keyler çalışmıyordu bi konuda gördüm ban vs durumu söz konusu mu key satışı vs yapılmadı 1 tane create edildi sadece Patreon ve fivem foruma girebiliyorum.

Bildiğim kadarı ile patreon trden alınan keyleri en son banlıyordu ve kullanılmaz hale geliyordu. Bu durum başına gelmıs olabilir emin değilim en son böyle bir olay vardı.

Kart Bilgilerinizi Patreon Üzerniden Sildiyseniz Gider. Ekstra Patreon Ödemeleri her ayın 1'in de yapılır Örneğin : 31 Temmuzda Patreona 59 Dolar Ödeme yaparsınız. Fakat 1 Ağustos'da tekrar 59 Dolar Keser. Bilginiz Olsun

Dün Gece Patreon üzerinden 59 dolara key satın aldık gece keymaster üzerinde platinum olarak gözüküyorduk ve çalışıyordu bu sabah keymasterdeki platinum yazısı gitmişti ve keyler çalışmıyordu bi konuda gördüm ban vs durumu söz konusu mu key satışı vs yapılmadı 1 tane create edildi sadece Patreon ve fivem foruma girebiliyorum.
dostum ben key satışı yapan biriyim bu konuların üstüne bayağı araştırdım eğer türkiye konumlu ip adresi ,türkiye kredi kartı ise ban yer hesap
geçmiş olsun eğer türkiyeden aldıysan :/

dostum ben key satışı yapan biriyim bu konuların üstüne bayağı araştırdım eğer türkiye konumlu ip adresi ,türkiye kredi kartı ise ban yer hesap
geçmiş olsun eğer türkiyeden aldıysan :/
Yaklaşık 6 aydır patreona ödeme yapıyorum türkiyede yaşıyorum ve bahsettiğiniz olaylar benim başıma gelmedi

Yaklaşık 6 aydır patreona ödeme yapıyorum türkiyede yaşıyorum ve bahsettiğiniz olaylar benim başıma gelmedi
eğer eski bir hesapsa gelmemiş olabilir. Umarım gelmez kimsenin parasının boşa gitmesini istemem :)
Eski hesaplar ve cfx.re yani fivem'in resmi forumu üzerindeki belirli bir güven faktörü seviyesini geçen hesapların banlanma ihtimali çok düşük.
Size tavsiyem minimum 6 saat daha beklemeniz, bazen bu tarz sıkıntılar yaşanabiliyor. Sorun kendiliğinden çözülebilir.

Kart Bilgilerinizi Patreon Üzerniden Sildiyseniz Gider. Ekstra Patreon Ödemeleri her ayın 1'in de yapılır Örneğin : 31 Temmuzda Patreona 59 Dolar Ödeme yaparsınız. Fakat 1 Ağustos'da tekrar 59 Dolar Keser. Bilginiz Olsun
peki bu kartı geri eklersek düzelir mi sorun

Evet düzelir ayın 31'inde tekrar silerseniz 1eylülde sizden herhangi bir ücret kesmez
peki böyle bir durum yaşadın mı daha önce ? dün vardı çünki platinum yazısı bugün gitti ondan dolayı engellenmiş olabilirmi diye düşündüm ve fivem foruma ve patreona girebiliyorum sanırım banlanma gibi bir durum olsaydı buralara giriş yapamazdım .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!