Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum Fivem İşlerini Öğreticek Biri Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugurcanturkmen

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Ben Uğurcan 17 Yaşındayım Fivem Sunucu İşlerine Girmek İstiyorum Ve Bu İşleri Öğrenmek İstiyorum script yükleme Makine Filan Bana belirlş Bir Ücretle Öğreitcek Varmı

DF
Öncelikle dostum sana kısa bir özet geçeyim.

Paran olmazsa sunucu açamazsın yani para lazım sana bedavaya hiç bir şekilde sunucu açamazsın eğer bir bütçen varsa

Gibi hostinglerden bir makina almalısın ama 50 100 tl ye değil. Yani fazla işine yaramaz lag,araçtan atma,DDoS saldırılarında düşme gibi şeyler olabilir.Bu yüzden serverbutik önerimdir.

Makinayı aldııın şimdi sana sv_LicenceKey 'key' kısmını doldurman lazım server.cfg'den.
Ohhh dostum bunun içinde para lazım :D

Patreon un sitesinden key alabilirsin ama dolar ile yani çooooooooooooooooooooook para gerekiyor.

Eh zenginsin paran var aldıııııııın sana bir paket lazım sağlam olucak optimizasyonlu olucak bunun için sana
şu discorddan general ile konuşmanı öneririm (reklam yapmıyorum öneri veriyorum istersen konuşmayabilirsin :) )

Onuda aldıııııııın sana oyuncu lazım 2 tane şık veriyorum

1 - ) Ya paşa paşa gidersin reklamını yaparsın oyuncunu kazanırsın

2 - ) Ya da gidersin 10 15 kişi bulursun fivem upvote alırsın server listte yukarıda görünürsün oyuncu çekersin

Ehh özet geçtim kısacası MONEY MONEY MONEY anladın sen beni :D

Bir sunucu açıcaksan ve kaliteli olmasını istiyorsan 700-800 tl bütçe ayırman lazım (makinadan kısılırsa azabilir) paran yoksa bu piyasadan itilirsin veya kodlama öğrenip developer lık yaparsın. General bu konuda sana yardımcı olabilir.

İyi Forumlar

DF
Lütfen konunuzu 24 saat içerisinde Örnek Konu’ göre düzenleyiniz.

DF
Konu uyarılara uyulmadığı için kapatılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!