Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Haksız Atılan Global HWID Ban

HealDropNetwork

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
healdropnetwork.com.tr
Arkadaşlar merhaba, 1-2 senedir fivem oynamayı bırakmıştım. Bir hafta önce geri başladım oynamaya. 2 gün önce twitch'de yayındayken internet bağlantımda problem oldu internetim gitti. Biraz bekledim modem resledim internetim geldi. Oyuna tekrar girmek istediğimde hayatımın şoku ile karşılaştım, bilgisayarım tertemiz hile hurda kullanmayan fivemde 1600 saati olan biriyim hiç bir oyunda ne hile kullanırım nede macro. Aktif olarak oynadığım tek oyunda ban yemek insanı derinden üzüyor.

Sorum şu, yalnışıkla atılmış olabilir mi bu ban,cfx.re banı kaldırması, haksız olduğum meydana çıkarsa mümkünmüdür.

Aldığım hata mesajı :
Cfx.re ticket :

Son düzenleme:
Konu Doğru kategoriye taşınıp onaylanmıştır.

FiveM'in Ban Dalgası oluyor ara sırada ona denk gelmiş olabilirsin. 6 kere ban yedim o yüzden

Arkadaşlar merhaba, 1-2 senedir fivem oynamayı bırakmıştım. Bir hafta önce geri başladım oynamaya. 2 gün önce twitch'de yayındayken internet bağlantımda problem oldu internetim gitti. Biraz bekledim modem resledim internetim geldi. Oyuna tekrar girmek istediğimde hayatımın şoku ile karşılaştım, bilgisayarım tertemiz hile hurda kullanmayan fivemde 1600 saati olan biriyim hiç bir oyunda ne hile kullanırım nede macro. Aktif olarak oynadığım tek oyunda ban yemek insanı derinden üzüyor.

Sorum şu, yalnışıkla atılmış olabilir mi bu ban,cfx.re banı kaldırması, haksız olduğum meydana çıkarsa mümkünmüdür.

Aldığım hata mesajı :
Cfx.re ticket :

Ban ID : 5f830421-812e-4f7b-8312-d9b18ec09c20_01
ben 250 gün yiyip dcdende ban yemistim kanka cfx.re project hub'un çözmenin yolu var günde 4-5 mail attım sıkılıp baktılar sanırım

İnşallah başıma gelmez fobi edindim :D

Bu olayı nasıl çözeriz yönlendirirmisin.
Ban ID'n ile birlikte kayıt defteri bölümünü ban yediğin tarihten 1 ay öncesine kadar ekran görüntüsü alıp maile atıp kısa bir şekilde ingilizce olarak açıklıyorsun durumu açıyolar ilk mailleri takmıyolar ama spamlaman gerekiyor.

Ban ID'n ile birlikte kayıt defteri bölümünü ban yediğin tarihten 1 ay öncesine kadar ekran görüntüsü alıp maile atıp kısa bir şekilde ingilizce olarak açıklıyorsun durumu açıyolar ilk mailleri takmıyolar ama spamlaman gerekiyor.

Ne kadar süre sonra ban açılır ? Dediğiniz işlemi yapınca. Kayıt defteri bölümünde nereyi tam ekran görüntüsü alacağım.

Ne kadar süre sonra ban açılır ? Dediğiniz işlemi yapınca. Kayıt defteri bölümünde nereyi tam ekran görüntüsü alacağım.
ful ekran olarak al, günde 4-5 maille 2-3 gün içinde açtırdım kendi banımı

Spofer vardı bi ara şuanda biraz uğraşırsan bulabilirsin ama çalışacağını düşünmüyorum ben yediğimde 5 6 spofer denedim olmadı

Aldığım hata mesajı :
Cfx.re ticket :
Ticketi niye türkçe yazdın ki :D

Aldığım hata mesajı :
Cfx.re ticket :
Ssler açılmadığı için soruyorum. Ticketda türkçe mi yazdın?

Mail geldi, hile kullanmadığımı tekrar belirttim. Tekrar mail yolladım. Ulan hile açacak olsam neden twitch'de yayın açıp kendimi ifşa edeyim. Anlamıyorum ama bu işin peşini bırakmayacağım. Geri düzgün bir şekilde yanıt yolladım. Son güncellemelerden haberdar edeceğim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    24.4 KB · Görüntüleme: 77

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!