Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem FPS coğaltma

Mustafa61

Üye
FT Kullanıcı
8gb ram
Rx570
Ryzen 5 2500x
İnternet 24mps

Donanımına sahipim normal gta5 de 80_90 FPS arası oluyor fivemde 40 FPS motel çevresinde 5-10fps ye düşüyor ve çok dinuyor ne yapmalıyım

YArdım edebilecek varmı

Dostum Oynadığın Servera bağlı bende Onlineda 60-80 arası alıyorum.
Serverın optimizasyonuna bağlı olarak FiveMde ortalama 40 45 fps arasında alıyorum.
Server değiştirmeni öneririm.

Dostum Oynadığın Servera bağlı bende Onlineda 60-80 arası alıyorum.
Serverın optimizasyonuna bağlı olarak FiveMde ortalama 40 45 fps arasında alıyorum.
Server değiştirmeni öneririm.
Kanka 9diyarın sunucusunda oynuyorum 2 3 aya kadar hiç donmuyordu yeni yeni donuyor sunucuda körü değil ayarları vs varmı fps için

Kanka 9diyarın sunucusunda oynuyorum 2 3 aya kadar hiç donmuyordu yeni yeni donuyor sunucuda körü değil ayarları vs varmı fps için
nı yap arkada çalışan uygulamaları kapat vs başka birşey yok
önceden donmuyorsa ya bilgisayarında bir problem vardır ya da serverın paketi güncellenmiştir,boşta işlemci ve ram ini ne kadar kullanıyor bilgisayarın ?

nı yap arkada çalışan uygulamaları kapat vs başka birşey yok
önceden donmuyorsa ya bilgisayarında bir problem vardır ya da serverın paketi güncellenmiştir,boşta işlemci ve ram ini ne kadar kullanıyor bilgisayarın ?
CPU %7
RAM %45 boştayken

diyeceğim bişey yok değerlerin çok kötü değil ama ram almanı tavsiye ederim fpsni etkileyecektir.En başta dediğim gibi yeni servera geçmeyi dene

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!