Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem ' e son gelen güncellemeler

• Konbuyu başlatan mek91
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 1K

mek91

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
sizin sunucularınızda da sağ alt köşede arada sırada bu şekilde ve bir çok sc de aynısını gösteriyor yada fxserver güncellemem mi lazım ?

DF
Merhaba mek91 mek91 sorunuz cevaplandı mı? gerekli cevabı Hasan bey vermiş çünkü.

DF
hasanın dedigi gibi scriptlerin ms leri oldugundan fazla yedigi için bu oluyor 7.82 ms çok büyük bir sayı ms için diye düşünüyorum:D

DF
hasanın dedigi gibi scriptlerin ms leri oldugundan fazla yedigi için bu oluyor 7.82 ms çok büyük bir sayı ms için diye düşünüyorum:D
agacım biliyorum onu ama işte o şekilde değil en yüksek ms değeri 0.08

DF
agacım biliyorum onu ama işte o şekilde değil en yüksek ms değeri 0.08
Güncelleme ile alakalı olduğunu sanmıyorum ihtimali var ama düşük gibi geliyor. Hata çıkaran scripte göz gezdirin.

DF
Güncelleme ile alakalı olduğunu sanmıyorum ihtimali var ama düşük gibi geliyor. Hata çıkaran scripte göz gezdirin.
knk hata çıkaran sc yok yok yok alooooo yok herşey sıkıntısız fx sv mi güncellesem diyorum

DF
knk hata çıkaran sc yok yok yok alooooo yok herşey sıkıntısız fx sv mi güncellesem diyorum
Script hata çıkarmıyor ms yiyor zaten .d ve ne kadar aralıklarla geldiğini belirtmedin ki yardımcı olalım sunucu açıldığında geliyor ve sonra gidiyorsa belki ilk yüklenmeden dolayı falandır.

DF
Script hata çıkarmıyor ms yiyor zaten .d ve ne kadar aralıklarla geldiğini belirtmedin ki yardımcı olalım sunucu açıldığında geliyor ve sonra gidiyorsa belki ilk yüklenmeden dolayı falandır.
sorunu çözdüm arkadaşlar cahil cahil konuşmayın hallettim sorunu radial menümü şifrelemiştim onun şifresiz halini koyunca oturdu daha da olmuyor .

DF
animecilere ölüm

DF
sorunumu kendim çözdüm ama 2 yıl önce çözdüm ztn kapatabiliriz konuyu sağolun

DF
kanka hasan zaten yazmış güncellemekle alakası yok niye bilen sözü dinlemiyorsun

DF
animecilere ölüm
Tanımadığın ya da küçük bir konuşma bile gerçekleştirmediğin insanlara karşı geyik yapmanı pek önermiyorum hoş karşılanmayabilir, ek olarak animeci falan değilim.

DF
sorunu çözdüm arkadaşlar cahil cahil konuşmayın hallettim sorunu radial menümü şifrelemiştim onun şifresiz halini koyunca oturdu daha da olmuyor .
lan avel bi sikim bilmiyon konu açıyon millet yardımcı olmaya çalışınca cahilmi oluyo

DF
avel avel konuşuo amına kodumun 3 yaş bebeloperı

DF
aga sistemin kötüyse resmon değerleri fazla gözükür başka bir arkadaşında biraz güçlü bir bilgisayarı olanda aynı pakete resmon değerlerine bak bide kendi pcnde resmon değerlerine bak

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!