Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Developer Eğitim Videoları!

JohnWick

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ʟᴜᴄᴀꜱ#9999
Merhaba arkadaşlar çoğu arkadaşımız developer olmak istiyor bende bunlara rehber olmak istedim. Videolarıma destek olursanız sevinirim..

Konu tarafımca uygun kategoriye taşınmıştır.

Hocam videodan tek anladığım şey database okutmak ve script startlamak ? :d

Database okutmak ve script startlamayı bilmeyen insanlar var hatırlatırım xD

Herkes anne karnındayken developer olarak doğuyor zaten. Basitten başlayıp ileriye doğru anlatmak kötü bir şey değil. Sen de bir zamanlar bu yoldan geçtin.
Yorumumu nasıl ve ne şekilde okuyorsunuz anlamış değilim yaptığı işi kötüleyecek bir yorum da yapmadım

Yorumumu nasıl ve ne şekilde okuyorsunuz anlamış değilim yaptığı işi kötüleyecek bir yorum da yapmadım
Dalga geçer gibi "database okutmak ve script startlamak" diyerek zaten bir kere baltalamış oluyorsun. Ek olarak lua dilini bilip fivemde nasıl yürüteceğini bilmeyen insanlar olabiliyor. O yüzden rezil olmaktansa susmayı tercih etmelisin.

Dalga geçer gibi "database okutmak ve script startlamak" diyerek zaten bir kere baltalamış oluyorsun. Ek olarak lua dilini bilip fivemde nasıl yürüteceğini bilmeyen insanlar olabiliyor. O yüzden rezil olmaktansa susmayı tercih etmelisin.
dalga geçer gibi ? ve "Ek olarak lua dilini bilip fivemde nasıl yürüteceğini bilmeyen insanlar olabiliyor" bunun ne alakası var ? Yorumum gözüksün diye yazmaktan başka bir şey yaptığın yok eğer gerçekten bana karşı bir sorunun varsa discorddan bu konuyu istişare edebiliriz

dalga geçer gibi ? ve "Ek olarak lua dilini bilip fivemde nasıl yürüteceğini bilmeyen insanlar olabiliyor" bunun ne alakası var ? Yorumum gözüksün diye yazmaktan başka bir şey yaptığın yok eğer gerçekten bana karşı bir sorunun varsa discorddan bu konuyu istişare edebiliriz
"Videoda tek anlattığın..." diyerek yazdığında yorumum gözüksün diye yazdığın belli oluyor. Küçümsenecek bir durum göremiyorum. Videoda izlediysen ilerleyen videolarımda scriptlere vs. geçeceğini belirtmiş. Tek bir videoda böyle bir yorumda bulunarak zaten dalga geçiyorsun. "Lua dilini bilip fivemde nasıl yüreteceğini bilmeyen..." derkende sunucu kurmaya çalışan lua diline hakim insanlar database okutmayı, resource klasörüne scripti atıp start vermeyi bilemeyebilir. Öyle yorumda bulunmamın sebebi ise "Bunları yapamayanlara developer demiyoruz" demen. Bunu yapıp lua dilinde script yazamayan insanlar var onlar developer mı olmuş oluyor? Daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. Konunun altında böyle şeyler konuşmak yerine destek olmalıyız. İyi forumlar.

JohnWick JohnWick devam videolarını bekliyoruz. Emeğine sağlık.
İlk önce bana destek çıktığın için teşekkür ederim. İleride zaten daha detaylı bir şekilde eğitim vermeye devam edeceğim. Eğitimi ücretli yapanlarda oluyor. Benim buradaki asıl amacım insanların bilgilenmesi. Ama buna rağmen bizi çekemeyenler var. Çekememeye devam etsinler :D

Giriş seviyesi için uygun bir video olmuş​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!