Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Bozulmuş.

Raider

Üye
FT Kullanıcı
Fivem güncelleme öncesi 90-110 FPS alırken şuan 30-10 FPS alıyorum, botları engellerken oyunu bozdular sanırım benden başka yaşayan var mı, format attım düzelmedi :/

Fivem güncelleme öncesi 90-110 FPS alırken şuan 30-10 FPS alıyorum, botları engellerken oyunu bozdular sanırım benden başka yaşayan var mı, format attım düzelmedi :/
awating scripts ekranında oyun donuyor ve çöküyor bende de saçma şekilde

Sadece botları engellemeye çalışmıyorlar dumper ve çeşitli hilelere karşı da bir çalışma başlattılar .

F2 Açarken 30 saniye bekliyorum açılmasını :D

haklısın bir sunucuyu dumpladım ertesi gün hoooop 14 gün ban xD
2 gün önce çek sunucusunu dumpladım, patlattım vesayre vesayre hiç yemedim. redENGINE de bi kaç gün içinde hiç bakıma girmedi hiç ban da yemedim 12 saat içinde. Merak ediyorum hangi dumperı kullandığını

Fivem yeni gelen her güncellemeyle daha iyiye gidiyor bana kalırsa. Son 3 haftada uzun süredir gelmeyen ban dalgası geldi ve belli ki dedeler artık sabırlarının sonuna gelmiş. FPS konusunda haklı olabilirsin ama 1-2 hafta içerisinde eğer gerçekten böyle bir problem varsa çözeceklerdir. Bende ara sıra donmalar yaşıyorum sistemim çok iyi olmasına rağmen ve orta ayarlarda oynuyorum sorunsuz olsun diye arkada planda çok fazla işlem yaptığım için umarım en kısa sürede düzelir :)

fps sıkıntısından sunucuya giremiyom ekim kasım gibi ne güzeldi fps sıkıntısı yoktu en azından bune cop

FiveM'i açtığım an işlemcim %100'e çıkıyor maalesef

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!