Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem ban rezilliği ve berbat sistem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur89345

Üye
FT Kullanıcı
Fivem üzerinden 2 hafta önce 3 server'da hile kullandım ban yemedim, ve dün crosshair indirdim herkes bilir youtubede yazınca ilk sırada çıkar 14 günlük ban atmış 1 saat yemek yemeye gitmemle oldu bu çok saçma otomatik banı koymuşlar bi işe yaradığı yok kullanıcı kaybediyorlar sadece report atıyorum ilgilenen yok 50 kişi ile kendi serverime start verdim dün akşamında ben ban yiyince komple bıraktık teşekkürler berbat fivem ilgin için.

Fivem üzerinden 2 hafta önce 3 server'da hile kullandım ban yemedim, ve dün crosshair indirdim herkes bilir youtubede yazınca ilk sırada çıkar 14 günlük ban atmış 1 saat yemek yemeye gitmemle oldu bu çok saçma otomatik banı koymuşlar bi işe yaradığı yok kullanıcı kaybediyorlar sadece report atıyorum ilgilenen yok 50 kişi ile kendi serverime start verdim dün akşamında ben ban yiyince komple bıraktık teşekkürler berbat fivem ilgin için.
kendi rezilliğinden mi bahsediyorsun
1. 2 hafta hile kullandığını kendinde diyosun o labilr

2.bir sunucuda croshair kapatıldıysa kullanmayın diye kapaltılmıştır kullanmaman gerekir banlaması normal değilmii

kendi rezilliğinden mi bahsediyorsun
1. 2 hafta hile kullandığını kendinde diyosun o labilr

2.bir sunucuda croshair kapatıldıysa kullanmayın diye kapaltılmıştır kullanmaman gerekir banlaması normal değilmii
1.kendi serverim dostum adasldkasd rol passlarken kullanıcaktım yemek yiyip geleyim dedim çocuklara bi baktım giremedim xD

1.kendi serverim dostum adasldkasd rol passlarken kullanıcaktım yemek yiyip geleyim dedim çocuklara bi baktım giremedim xD
kankam fivem kendi serverin veya başkasının serveri anlaya bileceği bir durum bulunmamakta ;)

birde kendi sunucunsa neden croshair kaldırma scriptini stoplamıyorsun

:D kendi sunucunda veya herhangi bir sunucuda hile açman farketmez fivem bunu belki 1-2 hafta sonra farketmiştir burda bir rezillik yok 14 gün bekle sonra bidaha hile açarsın.

kankam fivem kendi serverin veya başkasının serveri anlaya bileceği bir durum bulunmamakta ;)
dostum hala anlamakta sroun çekiyorsun sanırım sadece 1 rol passı için kullanıcaktım diyorum asjdlaskdasd

:D kendi sunucunda veya herhangi bir sunucuda hile açman farketmez fivem bunu belki 1-2 hafta sonra farketmiştir burda bir rezillik yok 14 gün bekle sonra bidaha hile açarsın.
Çöp oyunlara vakit ayırmayacağım güncelleme getiriyor F8'i bozuyor crash desen zaten deli gibi boş yani bitmiş fivem.

49642
Aynen dostum, F8 bozuldu oyun artık oynanmıcak halde, tek yaptığım
Arkadaşlarla takılırken "aimlock, godmode" açmaktı ve banlandım
Bu fivem senin benim gibi temiz insanların duygularıyla oynuyor.

Son düzenleme:
Aynen dostum, F8 bozuldu oyun artık oynanmıcak halde, tek yaptığım arkadaşlarla takılırken "aimlock, aimhack, noclip, godmode" acmaktı ve banlandım bu fivem senin benim gibi temiz insanların duygularıyla oynuyor.
Dalga geçmene puanım 10/10

FiveM'in bitme sebebini aslında kendiniz zaten dile getirmişsiniz ?

FiveM'in bitme sebebini aslında kendiniz zaten dile getirmişsiniz ?
kankam öncelikle harbiden güldürdün :) hileyi şöyle dile getireyim dediğim gibi 3 serverda açtım oda düşmanlarım olduğu içindi birdahada kullanmadım 2 hafta sonra şutladı fivem beni sjsj

kankam öncelikle harbiden güldürdün :) hileyi şöyle dile getireyim dediğim gibi 3 serverda açtım oda düşmanlarım olduğu içindi birdahada kullanmadım 2 hafta sonra şutladı fivem beni sjsj
zaten hangi hile olursa olsun açtığın anda ban atmaz, atacağı minimum 3 gün sonrasınıdır. Dosyalardaki değişiklik oyunun algoritmasını değiştirdiği için fiveM otomatik hile olarak algılıyor yorumlardaki arkadaşların seninle dalga geçip eleştirmesine gocunamayacaksan bu konuyu açmandaki sebebi merak ediyorum.

oo reis düşmanlar falan rampa cıkartabılıyon mu bam bili bam bili bili bam bum takıma alım var mı abi daha önceden tecrübem var discord patlatabiliyorum

Arkadaşım Fivem Tems Ve Kullanım kurallarında düşmanınsa kullan düşmanın değilse kullanma diğe bir madde göremedim :D

dostum hala anlamakta sroun çekiyorsun sanırım sadece 1 rol passı için kullanıcaktım diyorum asjdlaskdasd
Kankam rol pası için kullanacaksan fivem'e ne demi fivem'de croshair eklemek veya kaldırmak için script bulunmakta ve kendi sunucunsa bunu eklemek ve startını vermek zor değil :D

agam hile kullandım diyorsun niye banlamasın az mantık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!