Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem AutoPilot- Otomatik araba sürüş scripti

nasıl çalışıyor hangi tuş vs

//

Son düzenleme:
/veh pilot = Waypoint olan yere doğru yola çıkarsınız.
/veh mark = Aracınızı haritada blipli bir hale getirirsiniz.
/veh dance = Aracınız kapılarını, kaputunu ve bagaj kapağını oynatarak dans etmeye başlar.

/veh pilot = Waypoint olan yere doğru yola çıkarsınız.
/veh mark = Aracınızı haritada blipli bir hale getirirsiniz.
/veh dance = Aracınız kapılarını, kaputunu ve bagaj kapağını oynatarak dans etmeye başlar.
Teşekkür ederim

cHECK gITHUB FOR COMMAND

Bu scripti sadece 1 arabaya nasıl entegre edebilirim?

K menüden autopilot özelliğini açın oyunculara aynı şey buna ne gerek var acaba?

K menüden autopilot özelliğini açın oyunculara aynı şey buna ne gerek var acaba?
k menü diye birşey yoktur sanırım Vmenuden bahsediyorsunuz vmenu kullanmak istemeyenler için komutu varken neden boş yere vmenu ms yesinki

K menü v menü isimlere takılmanıza gerek yok zaten ne kast ettiğimi anlamışsınız. Ayrı bir script kullanmak zaten ms yemiyor mu?

K menü v menü isimlere takılmanıza gerek yok zaten ne kast ettiğimi anlamışsınız. Ayrı bir script kullanmak zaten ms yemiyor mu?
vMenünün çok fazla ms yediğini biliyorsunuzdur umarım. (Genellikle yemeyen halleride olabilir)

vMenünün çok fazla ms yediğini biliyorsunuzdur umarım. (Genellikle yemeyen halleride olabilir)
Biliyorum hocam da zaten vmenü kullanmak zorundasınız. Kullandığınız birşey yerine ekstra birşeyin getirilmesinin mantıksız olduğu konusunda görüş belirttim.

Biliyorum hocam da zaten vmenü kullanmak zorundasınız. Kullandığınız birşey yerine ekstra birşeyin getirilmesinin mantıksız olduğu konusunda görüş belirttim.
vMenü kullanma zorunluluğu yeni geldi her halde? Kullanmak zorunda değilsiniz ve kullanılmamasını tercih ederim ms durumundan dolayı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!