Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem Araçlara PIT Demiri Eklemesi Nasıl Yapılır?

Halihazırda elimde bulunan araçlara PIT Demiri eklemek istiyorum fakat nasıl yapabileceğim konusunda bir fikrim yok, internette de yardımcı olabilecek bir kaynağa rastlamadım. Birisi anlatabilir veya anlatabilecek bir içerik paylaşabilirse çok sevinirim.
önce bir 3d cizim programi indiriyorsun, misal 3ds max.
sonra o programla nasil çizim yapilacagini ögreniyorsun.
daha sonra istedigin arabayi o programda açiyorsun ve üzerinde 3d modelleme ile pit demiri çiziyorsun.
yeni yaptigin aracin exportunu alip fivem ile çalisir hale getiriyorsun.
Kolay gelsin.

zmodeler3 programını ındırıp hali hazırda pit demiri modeli bulup üstüne koyup kaydediceksin
Elimde halihazırda bir PIT Demir modeli bulunmuyor, herhangi bir polis aracından bunu kesip alabilmem mümkün müdür?
Veya elinde olan birisi bana PIT Demiri modeli iletebilir mi

Örnek olarak GTA5 Mods üzerinden indirdiğim bir aracı zmod 3 e atamıyorum veya atmayı bilmiyorum. Zmod3 e giriyorum, open-> istediğim aracın klasörüne giriyorum fakat hiçbir dosya yok içerisinde.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!