Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım FiveM AMD Hatası.

bad34

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar, güzel günler diliyorum. Hepimizin başı sağolsun, Allah hepimize sabır versin.

FiveM crashed due to AMD GPU drivers hatası alıyorum, ekran kartım güncel durumda. Bilgisayarımı yeniden başlattım tekrar aynı hatayı alıyorum. Lütfen bana yardımcı olun hiç oyuna giremedim silip silip tekrar yükledim hiç açılmadı.

99892721-B40D-47D7-A1AD-697D6FA8D60E.png

+

Beyler +

Nvidia da ben de buna benzer hata almistim, sorun yeni driver update den kaynaklaniyordu.
Bir eski versiyonunu yükledigimde sorun giderildi ve yeni sürümlerde tekrarlamadi.
Galiba hatali bir update yapilmis sende de.

Nvidia da ben de buna benzer hata almistim, sorun yeni driver update den kaynaklaniyordu.
Bir eski versiyonunu yükledigimde sorun giderildi ve yeni sürümlerde tekrarlamadi.
Galiba hatali bir update yapilmis sende de.
Aynen öyle olmuş dostum hallettim, arkadaşlar konu açık kalsın çözümünü ben yazayım. Genellikle NVIDIA'da aynı problem görülmüş problemi AMD kullanıcıları çok fazla alamamış alınca da çözüm bulamamış, DDU indirip eski sürücünüzü silin bilgisayardan arkadaşlar, ekranda olan hareket hızınız azalabilir veya çift ekran kullanıyorsanız 2. ekran devre dışı kalabilir korkmayın. Sonra AMD'nin son sürüm (yani en son çıkan tarihimize en yakın) sürücüsünü indirip güncelleyin. Bilgisayarınız kendi hâline geri dönecektir, bunu yapmamızın sebebi dosyaların bütünlüğünü doğrulamak ve bilgisayarımızdaki eksik dosyaları sürücü ile birlikte tekrar yüklemek. Ondan sonra Fivem'i indirip bilgisayarınızı tekrardan başlatın, durum çözülecektir. Herkese iyi forumlar. <3

AMD Sürücü Güncelleme :

DDU (Display Driver Uninstaller) :

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!