Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru FiveM 64 Kişilik Key ne kadar ve nasıl satın alınır

• Konbuyu başlatan Qiffy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 2K

Qiffy

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Egemen#1234
Selamlar sunucu açmayı planlıyoruz ve çoğu şeyin listesini çıkartıyoruz Key almamız gerekiyor normalde FiveM in kendi sitesi olan Patreondan alıcaktık ancak TÜrkler daha ucuza satıyordu yorumlara baktığımda dolandırıcılık yaptıklarını gördüm Patreon sitesi biraz karışık 64 Kişilik keyi nasıl satın alabilirim onu sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim

pitsza#3100 ulaş bana discord

platforumumuzda key , vds satışı yasaktır bu konu ile ilgili bilgi alman zor :/

platforumumuzda key , vds satışı yasaktır bu konu ile ilgili bilgi alman zor :/
Fivemin kendi sitesini çözemediğim için sordum daha önce almış biri belki yardımcı olur diye
Normal bir kişiden veya firmadan almıyorum keyi yasakmı bu bilgim yok bakacağım birazdan kurallara

Fivemin kendi sitesini çözemediğim için sordum daha önce almış biri belki yardımcı olur diye
Normal bir kişiden veya firmadan almıyorum keyi yasakmı bu bilgim yok bakacağım birazdan kurallara
a pardon :D ben sadece başlığa bakarak yorum yaptım kusura bakma

pitsza#3100 ulaş discord

.

Son düzenleme:
eğer hala alamadysan ve sunucu kurma düşüncen devam ediyorsa sunucu kurmayla alakalı herşeyi satıyorum key için de öğretirim :D discord: KAJU#2450

Verilen Cevaplar Doğrultusunda Sorunuza Cevap Bulabildiniz mi ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!