Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem 13 gun ban

cheat engine hile programıdır
herhalde yazılanları okumuyorsun?
story mod da hile yaptım diyor bu onlineye yansımıyor ve diğer oyuncuların oyunlarını mahvetmiyor
o zaman fivem oynamakta binevi hileye giriyor gta 5 onlinede herhangi mod kurmak ban sebebi

herhalde yazılanları okumuyorsun?
story mod da hile yaptım diyor bu onlineye yansımıyor ve diğer oyuncuların oyunlarını mahvetmiyor
o zaman fivem oynamakta binevi hileye giriyor gta 5 onlinede herhangi mod kurmak ban sebebi
evet tam olarak bunu söylüyorum ama maalesef kimse okuduğunu anlamıyor.. bazı arkadaşlar bunun çözümünü bildiğini ve egolarını tatmin etmek için böyle yapıyor ve hileci damgası yiyorum hileye tamamen karşı biriyim sadece story modda istediğimi yapmak istedim çözümü söyleme sorun değil ama egounu tatmin edemezsin yardım konusu açtım gereksiz tepki verildi senin anlayışın içinde teşekkür ederim

Son düzenleme:
Dostum bende yedim yazdım 8 gün kala kendiliğinden açıldı

selam hangi dosya Sait?

Hiç bir şey kullanmadım ve gereksiz yere ban yedim :/

dostum daha önce içinde gta v olan steam hesabı yada rockstar games hesabı değiştirmişşin o hesaba tekrar gir banın kalkacaktır

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!