Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem 13 gun ban

Saitkayan

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar öncelik yeniyim bir hatam varsa affola. Oyun bedava olmadan 4 gün kadar önce almıştım biraz oynama fırsatım oldu daha sonra ara verdim dün ise bir servara giriş yaptım 30 dk kadar oynadım çıktım bugün giriş yaptığımda 13 gün ban yediğimi öğrendim herhangibi bir modda kurmadım fivem anlayamadığım için story mod oynamak istedim türkce yama yaptım ama fiveme bu şekilde de giriş yapmıştım sorun yoktu yamayı kaldırdım eski haline çevirdim steamdan dosyaları da doğrulattım 1 gb dan fazla dosya indirdi daha sonra fivemden hata almaya başladım 13 gün ban yediğimi öğrendim ne yapabilirim

Eğer global ban yediysen açılmaz herhangi bir hile falan denedin mi?

Merhabalar, sunucudan mı ban yediniz yoksa fivem'den mi ?

Hiçbirşey yapamazsın

Bütün sunucularda aynı hayatı veriyor hile denemedim tabii ki de denemiş olsam zaten bunu hakettim hata yaptım derim ama işin ilginç yanı bu bişey yapmadığım halde böyle oldu

Yani eğer sunuculara girerken Global Banned yazıyorsa buna karşı hiçbir şey yapamazsın herhangi bir mod menüden yemiş olabilirsin

Yani eğer sunuculara girerken Global Banned yazıyorsa buna karşı hiçbir şey yapamazsın herhangi bir mod menüden yemiş olabilirsin
Global banned gibi bişey görmedim şuan pc ye geçiş yapamıyorum ama yazan kısmen şu şekilde;

"Your ID ban 13 days" bunun gibi bişey yazıyor saatini de veriyor biteceği zamanı yarın resmini atacağım.

Resmini paylaşırsan çok daha iyi olur o zaman kesin bir cevap verebilirim

14795 dün days yazan kısım bugün yok.

ne yapabiliriz ?

Fivem oynamak için sistem yeterli kalmıyor. Ban yediniz gibi bi ibare göremedim ben. Windows 7 desteğide yok windows 10 a yükseltmeni öneririm

Dostum yüksek ihtimal discord veya social club hesabını kullanarak birisi Fivem'e giriş yapmış ve Cheat Engine 7.0 veya ismini vermek istemedim şahısın hilesini kullanmış.

(Sende kullanmış olabilirsin bunun çözümü var 10 saniye sürüyor ama hile kullanan birine asla yardım etmem sadece bilgin olsun diye söylüyorum)

Dostum yüksek ihtimal discord veya social club hesabını kullanarak birisi Fivem'e giriş yapmış ve Cheat Engine 7.0 veya ismini vermek istemedim şahısın hilesini kullanmış.

(Sende kullanmış olabilirsin bunun çözümü var 10 saniye sürüyor ama hile kullanan birine asla yardım etmem sadece bilgin olsun diye söylüyorum)

ban yedikten sonra rockstar hesabını değiştirmişsin ve banını kaldıramamışsın, bu hatayı alman normal.

evet story modda cheat engineden para aktarımı yapmıştım bunu hile olarak mı algılamış peki ne yapacağım

Fivem oynamak için sistem yeterli kalmıyor. Ban yediniz gibi bi ibare göremedim ben. Windows 7 desteğide yok windows 10 a yükseltmeni öneririm
oyunu windows 7 de biraz oynadım :) arkadaşın dediği gibi cheat engineden story modda para aktarımı yapmıştım ondan sonra oldu ama hiç aklıma gelmezdi böyle bişey olacağı

çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi 170 tl verdiğim oyunu oynıyamadım daha :)

oyunu windows 7 de biraz oynadım :) arkadaşın dediği gibi cheat engineden story modda para aktarımı yapmıştım ondan sonra oldu ama hiç aklıma gelmezdi böyle bişey olacağı

İlk başta yalan söyleyip şimdi cheat engine demen .d

ben yalancı değilim lütfen bu şekilde imada bulunmayınız bunun hile olarak algılayacağını bilemezdim sonuçta hile programı değil üstelik söylemezseniz siz bilirsiniz ben sizden yardım istedim sizin cheat engineden bahsetmeniz üzerine programı kullandığım doğru ama bunu hile olarak sayacağını düşünemediğimi dile getirmiştim üç gram aklınızla lütfen milleti yargılamayınız. iyi günler

ben yalancı değilim lütfen bu şekilde imada bulunmayınız bunun hile olarak algılayacağını bilemezdim sonuçta hile programı değil üstelik söylemezseniz siz bilirsiniz ben sizden yardım istedim sizin cheat engineden bahsetmeniz üzerine programı kullandığım doğru ama bunu hile olarak sayacağını düşünemediğimi dile getirmiştim üç gram aklınızla lütfen milleti yargılamayınız. iyi günler
cheat engine hile programıdır

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!