Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Firmam Ve Şahsım Adıma Yapılan Karalama Çalışmaları

MyPat

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
sibersunucum.net
Discord
MyPat#5656
Önecelikle Merhaba değerli forum yönetimi ve kullanıcıları bundan yaklaşık 1 yıl önce bla bla bla adında bir bilişim firması kurduk firmamız küçük çaplı olup asıl amacı fivem sunucularına hitap etmekti bundan dolayı firmamızda fivem key satışınada başladık son zamanlarda forumda açılan key şikayet konularına bir açıklama getirmet istedim ilk olarak gaunthlow gaunthlow
isimli arkadaşın açtığı saçma konulara açıklama getireyim arkadaş bir müşterisinin sunucusunu patlatıyor ardından benim onunla neden patlatması hakkında konuştuğumda korkup sesten kaçıyor (ekran kaydımevcut isteyene izletirim dc den) ardından arkadaş karın ağrısından kaynaklı forumda boş konular açtı o konuların altında kendimi yeterince kanıtladım 2. bir durum el00n1 el00n adlı arkadaşın açtığı konu konuda biraz haklılığı mevcut bir kaç gün gibi bi süre zarfınca key konusunda mağdur kaldı mağdur kalmasının sebebide yoğunluktan kaynaklı mesajını göremedim
1644105221566.png
vds ine bir saldırı olmuş keyin çalınma ihtimalı olduğundan değişiklik talep etmesi ardından zaten yeni keyi teslim edildi sonra kendisi firma discordunda müşteri yorumları kısmına (küfür içerikli) destek yavaşlığından dolayı bir yorum atmış ardından arkadaşlardaküfür içerikli olmasından kaynaklı banlamış arkadaşda forumda yalan yanlış bir konu açmış
70152
kendisi ayın 26. gününe kadar bir sorun yaşamadı hatta key süresi dolmasına rağmen key gitmesin diye 2 gün sunucusuna res atmadı
70153
3. bu tür konularla ilgili forum yetkililerine ulaştığımda taraf tutup datafex dışında bir firma olduğum için yardımcı dahi olmadılar fivemin tanınan bir sunucu sahibinden bu konu ile ilgili forum sahibine ulaşmasına aracı olmasını istediğimde forum sahibi amekan polisi nickli arkadaş başka firmanın şikeyet konusunu silmem tarzı bir cevap vermiş burdanda forumun ne kadar adaletli yonetim olduğu ortada bu konudan sonra büyük ihtimalle ban atılacak buda ne kadar adaletli yonetim olduğu ortada unutulmasınki burada hem konulara tarafımca açıklama getiriyorum ve özgür hakkım olarak forumu eleştiriyorum

(NOT):KEY HESAPLARININ PATLAMASINDA ŞİKAYETLERİ İLE BÜYÜK ROL OYNAYAN AMERİKAN POLİSİ NİCKLİ ARKADAŞ VE DİĞER TÜM ARKADAŞLARA DUYURULUR SİZİN AÇTIĞINIZ KONULARLA BENİ BİTİRMEZ GÜÇLENDİRİR :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Önecelikle Merhaba değerli forum yönetimi ve kullanıcıları bundan yaklaşık 1 yıl önce sibersunucum.net adında bir bilişim firması kurduk firmamız küçük çaplı olup asıl amacı fivem sunucularına hitap etmekti bundan dolayı firmamızda fivem key satışınada başladık son zamanlarda forumda açılan key şikayet konularına bir açıklama getirmet istedim ilk olarak gaunthlow gaunthlow
isimli arkadaşın açtığı saçma konulara açıklama getireyim arkadaş bir müşterisinin sunucusunu patlatıyor ardından benim onunla neden patlatması hakkında konuştuğumda korkup sesten kaçıyor (ekran kaydımevcut isteyene izletirim dc den) ardından arkadaş karın ağrısından kaynaklı forumda boş konular açtı o konuların altında kendimi yeterince kanıtladım 2. bir durum el00n1 el00n adlı arkadaşın açtığı konu konuda biraz haklılığı mevcut bir kaç gün gibi bi süre zarfınca key konusunda mağdur kaldı mağdur kalmasının sebebide yoğunluktan kaynaklı mesajını göremedim
Ekli dosyayı görüntüle 70151
vds ine bir saldırı olmuş keyin çalınma ihtimalı olduğundan değişiklik talep etmesi ardından zaten yeni keyi teslim edildi sonra kendisi firma discordunda müşteri yorumları kısmına (küfür içerikli) destek yavaşlığından dolayı bir yorum atmış ardından arkadaşlardaküfür içerikli olmasından kaynaklı banlamış arkadaşda forumda yalan yanlış bir konu açmış
Ekli dosyayı görüntüle 70152
kendisi ayın 26. gününe kadar bir sorun yaşamadı hatta key süresi dolmasına rağmen key gitmesin diye 2 gün sunucusuna res atmadı
Ekli dosyayı görüntüle 70153
3. bu tür konularla ilgili forum yetkililerine ulaştığımda taraf tutup datafex dışında bir firma olduğum için yardımcı dahi olmadılar fivemin tanınan bir sunucu sahibinden bu konu ile ilgili forum sahibine ulaşmasına aracı olmasını istediğimde forum sahibi amekan polisi nickli arkadaş başka firmanın şikeyet konusunu silmem tarzı bir cevap vermiş burdanda forumun ne kadar adaletli yonetim olduğu ortada bu konudan sonra büyük ihtimalle ban atılacak buda ne kadar adaletli yonetim olduğu ortada unutulmasınki burada hem konulara tarafımca açıklama getiriyorum ve özgür hakkım olarak forumu eleştiriyorum

(NOT):KEY HESAPLARININ PATLAMASINDA ŞİKAYETLERİ İLE BÜYÜK ROL OYNAYAN AMERİKAN POLİSİ NİCKLİ ARKADAŞ VE DİĞER TÜM ARKADAŞLARA DUYURULUR SİZİN AÇTIĞINIZ KONULARLA BENİ BİTİRMEZ GÜÇLENDİRİR :)
lordum yapmaz

hertürlü keyimi ihtiyacımı şu zamana kadar mypat'tan aldım bi sıkıntısı yok +rep

mypat dan aktif olarak key sağlıyorum hiç bi sıkıntı yok

Önecelikle Merhaba değerli forum yönetimi ve kullanıcıları bundan yaklaşık 1 yıl önce sibersunucum.net adında bir bilişim firması kurduk firmamız küçük çaplı olup asıl amacı fivem sunucularına hitap etmekti bundan dolayı firmamızda fivem key satışınada başladık son zamanlarda forumda açılan key şikayet konularına bir açıklama getirmet istedim ilk olarak gaunthlow gaunthlow
Ekli dosyayı görüntüle 70151
Ekli dosyayı görüntüle 70152
Ekli dosyayı görüntüle 70153

Oğlum o kadar zavallısın ki sunucusunu patlatıyor diyosun + olarak velet velet anaya sövecek kadar yumurcak olan sen sesten kaçtı diyosun. Sunucu patlatmak ne demek bana açıklarmısın 5 kişi varken açık varmı diye deneyip 5 kişiyi hapise göndermek mi yoksa 150 çeken bir sunucuyu maze bankın üstüne çekip alay etmek mi ?

Bazen hayat o kadar acı verici ki önüne geçtiğini hissettiğin insandan prim kasarak tüm karanlığı kapatmaya çalışmaktır, bu zamana kadar 1 kere olsun sırtımı başkasına yaslamadım tek bildiğim ve tek yaptığım SUSMAMAKTI susarsanız sizi severler SUSMAZSANIZ sizi düşman edinirler. Sen ise ipini başkalarına çektiriyosun başkalarının gölgesi altında yer alıyosun hayatta ki tek başarın cc ile 70-80 stok çekmek ve sanal kart ile yaptım demek.

Bazen hayat o kadar acı verici ki önüne geçtiğini hissettiğin insandan prim kasarak tüm karanlığı kapatmaya çalışmaktır, bu zamana kadar 1 kere olsun sırtımı başkasına yaslamadım tek bildiğim ve tek yaptığım SUSMAMAKTI susarsanız sizi severler SUSMAZSANIZ sizi düşman edinirler. Sen ise ipini başkalarına çektiriyosun başkalarının gölgesi altında yer alıyosun hayatta ki tek başarın cc ile 70-80 stok çekmek ve sanal kart ile yaptım demek.
awthawuıhtngaıwtjawotjawoptjmaw

bir kaç kez key aldım herhangi bir sorun yaşamadım MyPat MyPat

Son zamanlarda yaptığım hata yüzünden banlandım Bu yuzden dıkkat etmeye calısıyorum banlanmamak için Ayrıca sesimide cikartmak istemiyorum cocuk senden 28.12.2021 Tarihinde keyi değiştirmeni istemiş 08.01.2022 Tarihinde cevap vermişsin ilginç satıcısın Birşey demiyorum.

Hahahahaha Bunlara inanan varmı ?

firmanda sende dolandırıcısın. kendini mafya sanan 15 yaşında bir eziksin kabullen artık

Firma vs. vs. bir şeyler sallıyorsun yasalmış gibi ama key satmak yasak ?

eşşek herif ya üç beş kuruş için illegal yollara sürüklenmişsin çalıntı kredi kartları ile key alışverişi yapıyorsun btk onaylı olmayan bir firma üzerinden bulut hizmetleri satıyorsun üç kuruş fazla kazanmak için elinde olan müşterilerini dolandırıyorsun paranın köpeği olmuş karacahil herifin tekisin kardeşim. sanal magandalık sanal baronluk meselelerinden kop artık belli bir işe sokmuşsun kendini satış yapıyorsun bari usülüyle yap. ezik herif.

HAHAHAHHAHAHAH MAYPED ABİM YİAA KLJDKSDJFL
MAYPED ABİDEN PED SATIN ALACAKSIN KEY DEĞİL...
unknown.png

Kanki yok firma yok bişey ne anlatıyon la ?

Onu boşverin de Ömer Bayramı topçu yapanın ben amw bilader ya yarım saattir mac izliyoruz bu kadar mal topcu görmwedim ya

Key satmak yasaktır. Bu yüzden forum yetkilileri tarafında kââle bile alınmazsın. Firmandan bahsedemezsin. Firma ismi verdiğin yer tarafımda düzenlenmiştir.

Vergi levhan ve btk onayın yoksa pekte firma denmiyor zaten çosting sınıfında kalıyor..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!