Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FEARLES İsimli Dolandırıcı!

DarthRevan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Manchkin#9999
Şikayetçi Olduğum üye : Fᴇᴀʀʟᴇꜱ#0496 discord. https://www.fivemturk.com/members/fearles.23150/
Şikayet nedenim : Bu arkadaş bize zamanında ücretsiz key sağladı kendisine teşekkür ettik. Bize referans- olun bize şunu olun bunu olun diye sürekli bi güven kazanma çabasına girdi zaten ss atıcam. Şimdi o keyler patladı kardeşim falan dedi. Bizde sizden ücretli şekilde alabiliyor muyuz? dedim fala nhalletik biz buna parayı iban ile yolladık yarın para eline geçince bize dönüş yaparsın dedik. Bür gün boyunca bekledik kişi çevrimdışıydı sunucusuna girip soruşturduk başkalarına cevap verip bize vermiyodu. Bizde işkillendik ve bu konuda kişiye ve arkadaşlarına ulaştık sorduk ve ardından direkt engelledi ve sunucularından banladı. Yani kısaca bu arkadaş key satıyorum vds satıyorum diyerek bedava yardım ettiği adamları yanına alarak referans kasıyor. Bu sayede gören güvenilir diyip alıyor ve dolandırılıyor. Daha öncede böyle yapıp kişilere iftira atmış sanırım.
Kanıtlar :
hepsini eklere attım. Muhtemelen bedava key verdiği arkadaşlarıyla falan saldıracaklarç çünkü zamanında aynısını başkası için yaptı fotoğraflarda görüceksiniz zaten bize iftira atıyolar yardım et diye link atmıştı aynısını yine yapacak. BUNLARA İNANIP KEYFALAN ALMAYIN ALDIRTMAYIN GİDİN BİRAZ DAHA KOYUP GÜVENİLİR SİTELERDEN ALIN

Son düzenleme:
kanıtlar gözükmemiş sanırım

Ekli dosyalar

• kanıt 1.png
    kanıt 1.png
    69.2 KB · Görüntüleme: 129
  • kanıt 2.png
    kanıt 2.png
    81 KB · Görüntüleme: 126
  • kanıt 3.png
    kanıt 3.png
    100.4 KB · Görüntüleme: 99
  • kanıt 4.png
    kanıt 4.png
    33.7 KB · Görüntüleme: 93
şunuda atayım

Ekli dosyalar

• kanıt 5.png
    kanıt 5.png
    111.1 KB · Görüntüleme: 63
bizi de dolandırdı üstüne bir de şikayetci olacağını belirtti :D

kardeşim adamlar iftira atmış linçler misin?
-Meyveloper Teşkilatı

Şahıs bizi de dolandırdı. Key almak için para verdik, birkaç gün sonra key bozuldu ve şahıs ortadan kayboldu.

Evet şahıs aynı şekilde bizide dolandırdı bunun bu tüm sitelerden yasaklanmasını istiyorum .

Bizi de dolandırdı kendisi
Ankara/Sincan
Askeri lojmanlarda oturuyor
Bunu görüyorsan babana şikayet edeceğim yada çıkışta bekleyip dövecem seni

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!