Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Evil4Linux İsimli Şahıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherwood

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Sherwood#4588
Evil4Linux isimli şahısla görüşmelerimiz doğrultusunda konuştuğumuz günden sonra satın alım gerçekleşeceğini söyledi. İlk gün işim çıktı ama alacam vs vs. mesajlara sıfır cevap sadece bunlar
19086
19087
19088
19089 19093 19091 19092 19090 19095 19094 19096

Olayı arkadaş hala ücret sanıyor ama, sadece zaman israfıydı. Oyalamaktan başka bir şey değildi. Bir nevi dolandırıcılık. Daha sonrasında engellendim tabiki :D Lütfen emin olmadığınız şeylerle insanları meşgul etmeyin​

DF
Son düzenleme:
Meşgül olduğum için cevap vermedim diye dolandırıcı olmuşum. ne güzel senin bu yaptığın olayıda karakterine yakıştırdım.

DF
Meşgül olduğum için cevap vermedim diye dolandırıcı olmuşum. ne güzel senin bu yaptığın olayıda karakterine yakıştırdım.
Meşgul Olduğun Zaman İfade Edersin. Engellemezsin. Bu arada ilk defa cevap verdin teşekkür ederim :D. Başka insanlar aracılığı ile sadece sana ulaşabiliyodum.

DF
İfade ettim zaten sürekli yazıyorsun taciz eder gibi

DF
sana yazdıklarımıda göster canım senin bana spam attığınıda göster sonra gel burda şikayet formu aç formun silinmesini istiyorum hakkımda haksız suçlamadan dolayı.

DF
sana yazdıklarımıda göster canım senin bana spam attığınıda göster sonra gel burda şikayet formu aç formun silinmesini istiyorum hakkımda haksız suçlamadan dolayı.
Sana en az 50 kere mention atmışımdır. Ona rağmen cevap vermiyosun. Ben daha ne yapayım. yazdığın mesajlar bunlar sadece dostum. daha neyi ifade ediyorsun. :D Bu arada taciz ettin diyosan doğrudur en az 50 kere mention atmışımdır. 2 tane discord attım gel diye. hiçbirine gelmedin. Özelden aradım gelmedin. Daha ne yapayım ?

DF
dostum 2 sunucuyla ilgileniyorum + sunucuma saldırı var sunucum mu önemli sen mi ? bunu açıkla ilk önce yazıcam sana diyorum sen sürekli alıcakmısın alıcakmısın diye spam atıyorsun ne yani ?

DF
Emin olduğunu sorguluyorum. Alacam diyosun. Almayacağını da söyleyebilirsin. Ayrıca alacak mısın diye değil burda mısın diye sürekli yazıyorum.
Düzgün bir savunma yaparsan sevinirim.

DF
Ki zaten alacak mısın diye sormam gayet normal neyinden rahatsız oldun? Madem sürekli yazmamı istemiyosan cevap vereceksin. Görmezden gelmeyeceksin. Bu sadece burnunun havada olduğunun göstergesi

DF
savunma yapacak bir yanım yok kardeşim alırım almam burda senin paranı almadım birşey yapmadım gelip burda haksız yere açamazsın. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum.

DF
savunma yapacak bir yanım yok kardeşim alırım almam burda senin paranı almadım birşey yapmadım gelip burda haksız yere açamazsın. yetkililerin ilgilenmesini istiyorum.
Zaman israfı sadece. Baştan HAYIR Diyeceksin. 24 Yaşında Adamsın yakışmaz sana :)

DF
söylede diyeyim beni bilen tanıyan tanır dostum ben dediğimi yapan kişiyim millet gibi söz de değil işlev gösteririm. senin bu hızlı davranmaların birgün başını yakabilir. iyi günler başarılar sana dostum.

DF
söylede diyeyim beni bilen tanıyan tanır dostum ben dediğimi yapan kişiyim millet gibi söz de değil işlev gösteririm. senin bu hızlı davranmaların birgün başını yakabilir. iyi günler başarılar sana dostum.
Beni sen dert etme. Hızlı davranmak her zaman iyidir. İyi günler sana da başarılar

DF
Açmış olduğunuz şikayetçiyim konusu herhangi bir şekilde forum ile alakalı değil ve bu olay başka platformlar aracılığı ile oluyor. Konu şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığı için kapatılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!