Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım EyaletEnvanter | Eyalet Kasaba Beta

yukardada yazdım forma atmak için ayarlandı, resmi değiştirip çanta yapmak çok kolay post akışımız devam etsin diye attık
Post akışınız devam etsin diye veya sadece gösteriş olsun diye atmanıza anlam veremiyorum 7 8 aydır birşeyler için uğraştığınızı belirtiyorsunuz ve doğal olarak insanların sizden beklentileride yüksek,ben sizi uzun zamandır takipdeyim fakat açık konuşmak gerekirse beklediğim gibi birşey olmamış ama yinede elinize sağlık

Post akışınız devam etsin diye veya sadece gösteriş olsun diye atmanıza anlam veremiyorum 7 8 aydır birşeyler için uğraştığınızı belirtiyorsunuz ve doğal olarak insanların sizden beklentileride yüksek,ben sizi uzun zamandır takipdeyim fakat açık konuşmak gerekirse beklediğim gibi birşey olmamış ama yinede elinize sağlık
Birtek envanteri gorup bunu nasıl söyleyebiliyosunuz :)

Bu envanteri yapmam benim 3 saatimi ald, diğer postlarıma bakabilirsin veya yaptığım mlo'ları atıcam onlara bakabilirsin,
Tamam işte sorun o diğer yaptığınız şeylere göre envanter biraz soluk durmuş bunada çeki düzen verirseniz on numara olur

Tamam işte sorun o diğer yaptığınız şeylere göre envanter biraz soluk durmuş bunada çeki düzen verirseniz on numara olur
He okey ben yanlış anladım sizi kusura bakmayın, tavsiyenizi göz onunde bulundurucaz ve yukardada yazdım çanta görünümü yapıcam

Bu envanteri yapmam benim 3 saatimi ald, diğer postlarıma bakabilirsin veya yaptığım mlo'ları atıcam onlara bakabilirsin,
8-9 aydır uğraştığın sunucunun envanter tanıtımına bak rezalet. Yok 3 saat uğraşmış falan filan bu proje iyi biter kötü biter bilemem ama bu üslupla o sunucudan bir cacık olmaz

envanteri np yapsan varya dehşetül vahşet oler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!