Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım esx_society ve esx_trunk scriptlerindeki hata

severus07

Üye
FT Kullanıcı
5276 5277

Aldığım hatalar yukarıdaki gibidir.Neden kaynaklanır nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?

DF
5279

Bu hatayı herkes için değilde bazı oyuncular girdiğinde yapıyor gibi görünüyor, oyuzden tahminimce datalarıyla alakalı bi problem ama sorunu tespit edemedim o konuda yardımcı olabilirse biri çok iyi olur. Resimde göründüğü üzere giren ilk 2 oyuncuda hata verirken 3. oyuncuda bi hata görünmüyor.

DF
es_extended eklentisinin güncel olduğuna emin misiniz?
o konudada şunu soracam, es_extended i güncellemek istiyorum ama baktıgım extended içinde job tablosu vs. bile yok güncellediğimde sunucuda herşey bozuluyor. Sanırım bu extendedin belli başlı versiyonları vs. var. Nereden güncellemem gerekiyor extended i yardımcı olabilir misin?

DF
Pek bilgim yok ancak bu sistemden daha farklı bir sisteme geçilmiş ve daha stabil olduğu söyleniyor. Ve bir çok sunucu piyasadaki yeni user_inventory olmayan güncel paketlere geçiş yaptı. Size de tavsiye ederim.

DF
Pek bilgim yok ancak bu sistemden daha farklı bir sisteme geçilmiş ve daha stabil olduğu söyleniyor. Ve bir çok sunucu piyasadaki yeni user_inventory olmayan güncel paketlere geçiş yaptı. Size de tavsiye ederim.
peki inventory olarak ne kullanıyolar?

DF
esx_inventory veya disc_inventory bir fark yok ancak tablo olarak değişti user_inventory
ben şuan esx_inventoryhud isimli scripti kullanıyorum ve bu script user_inventory tablosuyla bağlantılı olarak çalışıyor. Şimdi yeni güncelleyeceğim extended da bu user_inventory yok. Ozaman artık bu envanter hesabı farklı bi scriptle sağlanıyor olsa gerek. Herkes disc mi kullanıyor anlayamadım?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!