Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü esx_mechanicjob para sorunu

ryasar10

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar esx_mechanicjob kullanıyorum ama mekanik mesleğine sahip kişiler araç modifiye edemiyor, ek olarak da şirket kasasına para atamıyorlar. Modifiye etmeye çalışınca para yok diyor, şirket kasasına para atmak için patron menüsü açınca ise "Patron Menüsü" kısmı tepki vermiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

F8 veya cmd de herhangi bir hata alıyor musunuz

database üzerinden ayarlanıyordu galiba.
edit: evet database

Merhaba,

36703

burada ki money kısmını değiştirirseniz sorun çözülecektir.

Para sorunu çektiğinizden dolayı yükseltin parayı 99.999.99 örneğin
Değeri önce 99,999,999 yaptım olmadı, sonrasında 999,999,999 yaptım yine olmadı. Halen yeterli para yok uyarısı veriyor.

F8 VEYA CMD'DE ERROR VARMI?

Databaseye para miktarını yazarken "," koydunuz mu direkt 999999999 yazmalısınız

Databaseye para miktarını yazarken "," koydunuz mu direkt 999999999 yazmalısınız
Direkt öyle yazdım zaten. Virgül koymadım kendisi ekledi. Anlamadığım bende virgül koyarken arkadaşta nokta koymuş.

Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 36703

burada ki money kısmını değiştirirseniz sorun çözülecektir.
Hocam acaba addon_account_data tablosunun Tablo sekmesinden money sütununun veri tipini atma şansınız var mı?

tüm para birimlerine 0 yazıcaksın aksi takdirde olmaz ise mekanik scriptinnizi değiştirin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!