Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ESX_DOCUMENT[BELGE OLUŞTURMA] TAMAMİYLE TÜRKÇE

reaskoray

Üye
FT Kullanıcı
Discord
ReasKoray#0635
Arkadaşlar merhabalar,
Bugün sizlerle tamamiyle Türkçe esx_documents scriptini paylaşacağım. Forum üzerinde konusu mevcut fakat içerisinde database'i olmadığı için tekrar paylaşmak istedim. Ayrıca tamamiyle Türkçeleştirme kısmı kendime aittir. Hard RP Sunucularında çok işe yarayacağını düşünüyorum. Umarım işinize yarar dostlar, iyi kullanımlar.

58495 58496 58497

Kral yapıyor bu işi +rep

Kaç resmon yiyor daha önce denemiştim su gibi içiyordu bunda fark varmı acaba?

Kaç resmon yiyor daha önce denemiştim su gibi içiyordu bunda fark varmı acaba?
0.02-0.03 Arası yiyor bence makul bir değer bu script için

Son düzenleme:
İnsanların işine yaraması adına +güncel

Yararlı.

Suncuyu kapatıp acınca belge niye kayboluyor sqlde gözüküyor oldugu ama menüden erişemiyorsun

Suncuyu kapatıp acınca belge niye kayboluyor sqlde gözüküyor oldugu ama menüden erişemiyorsun
g tuşuna basıp kayıtlı dökümanlar bölümüne giriş yaparsan gözükecektir yapamaz isen ! AlpiReyiz#7311 eklersen yardımcı olurum

hocam peki evrakları nasıl çoğaltabiliriz
Kardom en.lua'da bir şeyler var. İstersen bi kurcala hiç çoğaltma ihtiyacı duymadım ama baktığımda oradan gibi duruyor. Mesleklere özel falan da yapabiliyorsun hatta.

hocam peki evrakları nasıl çoğaltabiliriz
{
headerTitle = "VATANDASA YÖNELIK BORÇ TABLOSU",
headerSubtitle = "Başka bir vatandaşa karşı resmi borç beyanı.",
elements = {
{ label = "ALACAKLININ ADI", type = "input", value = "", can_be_emtpy = false },
{ label = "ALACAKLININ SOYADI", type = "input", value = "", can_be_emtpy = false },
{ label = "ALACAK MIKTARI", type = "input", value = "", can_be_empty = false },
{ label = "BITIŞ TARIHI", type = "input", value = "", can_be_empty = false },
{ label = "DIGER BILGILER", type = "textarea", value = "", can_be_emtpy = true },
}
},
Düzenleyip public kısmına veya hangi mesleğie istiyorsan aşşağıdaki meslek satırılarına (70. Satır gibi) eklersen olacaktır diye düşünüyorum kankam.

{
headerTitle = "VATANDASA YÖNELIK BORÇ TABLOSU",
headerSubtitle = "Başka bir vatandaşa karşı resmi borç beyanı.",
elements = {
{ label = "ALACAKLININ ADI", type = "input", value = "", can_be_emtpy = false },
{ label = "ALACAKLININ SOYADI", type = "input", value = "", can_be_emtpy = false },
{ label = "ALACAK MIKTARI", type = "input", value = "", can_be_empty = false },
{ label = "BITIŞ TARIHI", type = "input", value = "", can_be_empty = false },
{ label = "DIGER BILGILER", type = "textarea", value = "", can_be_emtpy = true },
}
},
Düzenleyip public kısmına veya hangi mesleğie istiyorsan aşşağıdaki meslek satırılarına (70. Satır gibi) eklersen olacaktır diye düşünüyorum kankam.
baskın izni ev arama izni vs gibi bir çok şey yapmak için kullanılabilir diye yazdım :D

Mesleğe özel nasıl entegre edebiliriz

Yakisir asker yarenine ..

rep adamm

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!