Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru ESX Script Hatası

• Konbuyu başlatan IcelY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 355

IcelY

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar
fivem sunucusu açmaya çalışıyorum bu işlerde çok yeniyim, bir tane telefon scripti buldum, teefon scriptini resources'in içine attım server.cfg'den startını verdim, fakat ss'de attığım gibi bir hata alıyorum nasıl kurulum yapabilirim internete baktım ama adam akıllı bir şey yazan eden yok ve çoğu makale ingilizce, script kurulumlarına vs baktım ama telefon scriptini gösteren bulamadım, yardımcı olabilecek var mı?
1677131483627.png

Bir de inventory attım aynı şekilde config'den başlattım fakat böyle bir hata alıyorum yardımcı olacak öğretecek birisi var mı?
1677131501222.png

Fxmanifest.lua dan kapatarak ve exportlarını düzenlerseniz sorunu düzelcektir

Fxmanifest.lua dan kapatarak ve exportlarını düzenlerseniz sorunu düzelcektir
Hocam dediğim gibi yeniyim nasıl yapmam gerekiyor neyi kapatmam gerekiyor bir rehber videosu vs var mı yabancı da olsa izleyebileceğim, ya da sizden rica etsem öğretebilir misiniz? Teşekkür ederim.

yardım edecek yok mu arkadaşın dediğini nasıl yapabilirim?

ox_inventory kullanman için ox_lib dosyasını indirmen gerekiyor birde
klasör ismini ox_inventory yap -maini sil

Envanterin stabil çalışmasını istiyorsan başta ox_lib indir ve tamamen kurulumu yapmak için sitesine girip oradaki yolları izlemen lazım. Benim sana tavsiyem ox altyapısı henüz stabil çalışmıyor. Eğer yeni başladıysan fxserver dan hazır sunucular kullanabilirsin. Onuda yapmak istemeyip temel öğrenmek istiyorsan leak veya temel paketler üstünden düzenleme yaparak sunucu mantığını çözebilirsin. Yani hata yapa yapa öğrenmeni tavsiye ederim

Envanterin stabil çalışmasını istiyorsan başta ox_lib indir ve tamamen kurulumu yapmak için sitesine girip oradaki yolları izlemen lazım. Benim sana tavsiyem ox altyapısı henüz stabil çalışmıyor. Eğer yeni başladıysan fxserver dan hazır sunucular kullanabilirsin. Onuda yapmak istemeyip temel öğrenmek istiyorsan leak veya temel paketler üstünden düzenleme yaparak sunucu mantığını çözebilirsin. Yani hata yapa yapa öğrenmeni tavsiye ederim
paket yapmanın böyle detaylı bir rehberi var mı bildiğiniz teşekkür ederim tavsiyen için.

paket yapmanın böyle detaylı bir rehberi var mı bildiğiniz teşekkür ederim tavsiyen için.
Fivem kendi dokümanı gayet yardımcı olur sana orayı takip et. Ve kodlama mantığını öğrenmeye çalış. Devamı kendiliğinden gelir. İyi çalışmalar dilerim sana.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!