Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ESX] QB-MULTİCHARACHTER

• Konbuyu başlatan xaneh
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 2K

xaneh

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
'Xaneh#6591
Selam arkadaşlar,

Bugün forumda dolaşırken elime qb-multicharachter scripti geçti. Çoğu kişide altına ESX'e çevirilirmi tarzı sorular sormuşlardı.
Oturup bir kaç dakika içerisinde ESX'e çevirdim, kolay bir şekilde.
İsteyen arkadaşlar aşşağıdaki linkden indirip kurabilirler.

NOT: Scriptin orjinalinde sql vs. yoktu, normal olarak benim dosyamdada yoktur. Diğer notum ise script düzgün çalışmaz ise yorum atarsanız beraber çözebiliriz. Şimdiden teşekkürler.

İNDİRME LİNKLERİ:

Diğer scriptleri veya yardım almak istiyorsanız isteyen arkadaşlar discord adresime katılabilirler.

DF
bu şakaysa iyiydi değilse durum vahim. Yanlış anlama da çevirirken ne yaptın aklına gelenimi yazdın ? . Hadi call back lerde aklına gelmedi . Sqlde nutkun tutuldu. Peki registercommand ı nasıl böyle yazabildin ben onu çözemedim?

"Oturup bir kaç dakika içerisinde ESX'e çevirdim, kolay bir şekilde. " Esx' in bundan haberi var mı peki ?

DF
Selam arkadaşlar,

Bugün forumda dolaşırken elime qb-multicharachter scripti geçti. Çoğu kişide altına ESX'e çevirilirmi tarzı sorular sormuşlardı.
Oturup bir kaç dakika içerisinde ESX'e çevirdim, kolay bir şekilde.
İsteyen arkadaşlar aşşağıdaki linkden indirip kurabilirler.

NOT: Scriptin orjinalinde sql vs. yoktu, normal olarak benim dosyamdada yoktur. Diğer notum ise script düzgün çalışmaz ise yorum atarsanız beraber çözebiliriz. Şimdiden teşekkürler.

İNDİRME LİNKLERİ:

Diğer scriptleri veya yardım almak istiyorsanız isteyen arkadaşlar discord adresime katılabilirler.

Paylaşmadan önce scripti denedin mi?

DF
Beyler bu script ghammatti kullanıyor sql halini atabilirmisinz?

DF
script çevirilmiş bir script değil. O halini atsalar bile kullanamazsın.

Neden böyle bir paylaşım yapmış oda saçma...
kullanılabilir içinde kayıt sisteminı identity ile entegrelersen ve esx_skine entegrelersen çok güzel kullanılır ve sql lazım.

DF
kullanılabilir içinde kayıt sisteminı identity ile entegrelersen ve esx_skine entegrelersen çok güzel kullanılır ve sql lazım.
Konuyu hiç uzatamıcam ama bilgin olsun

ESX'de CreateCallback diye birşey yok ESX.RegisterServerCallback var

bir sonrakine gelelim

ESX.GetplayerfromId diye birşeyde yoktur. xPlayer = ESX.GetPlayerFromId olarak kullanılır. Burda ise komut yaratmak için kullanılmış w t f

ESX.executesql diyede birşey yoktur. MySQL.Async.execute vardır.

Eğer bilmiyorsanız sorun. Kullanılabilir gibi saçma şeyler söylemeyin...

İyi günler.

KAYNAK :

DF
Konuyu hiç uzatamıcam ama bilgin olsun

ESX'de CreateCallback diye birşey yok ESX.RegisterServerCallback var

bir sonrakine gelelim

ESX.GetplayerfromId diye birşeyde yoktur. xPlayer = ESX.GetPlayerFromId olarak kullanılır. Burda ise komut yaratmak için kullanılmış w t f

ESX.executesql diyede birşey yoktur. MySQL.Async.execute vardır.

Eğer bilmiyorsanız sorun. Kullanılabilir gibi saçma şeyler söylemeyin...

İyi günler.

KAYNAK :
babuş iyi dedin

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!