Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ESX] Multicharacter

Kurulumda skinchanger main luayı verdiğin kod satırlarıyla mı değiştirmem gerekiyor komple yoksa aşağıya bir yere eklemem yeterli oluyor mu ?
Ayrıca Böyle bir hata alıyorum ve spawn devreye girmiyor
skinchanger için verdiğim kodu belirttiğim konumdaki boş bir yere yapıştırman yeterli olucaktır. Hataya gelicek olursak ESX nil geliyor gibi duruyor. extendedmode'dan önce startlamıyorsun değil mi ?

skinchanger için verdiğim kodu belirttiğim konumdaki boş bir yere yapıştırman yeterli olucaktır. Hataya gelicek olursak ESX nil geliyor gibi duruyor. extendedmode'dan önce startlamıyorsun değil mi ?

Merhaba. Sıkıntısız kurulum yaptığımı düşünüyorum ama bir slot kullanıyorum karakter oluşturuyorum oyundan çık gir yapınca o slot oluşturulmamış gözüküyor boş gözüküyor tekrar oluşturunca kıyafet envanter vs kayıtlı oluyor yani öncekş kıyafet oluyor nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba. Sıkıntısız kurulum yaptığımı düşünüyorum ama bir slot kullanıyorum karakter oluşturuyorum oyundan çık gir yapınca o slot oluşturulmamış gözüküyor boş gözüküyor tekrar oluşturunca kıyafet envanter vs kayıtlı oluyor yani öncekş kıyafet oluyor nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim
config üzerindeki identifier ayarını düzgün ayarlayın.

config üzerindeki identifier ayarını düzgün ayarlayın.

SELECT * FROM INFORMATION_SCHEMA.COLUMNS WHERE COLUMN_NAME = 'owner'

SELECT * FROM INFORMATION_SCHEMA.COLUMNS WHERE COLUMN_NAME = 'indetifier'

sql'e bunları yazarak hepsini tek tek config e yazmama rağmen böyle

60770

Bundan bahsediyorum. Eğer license kullanıyorsanız license steam kullanıyorsanız steam yapın.

Bu Güzide Paylasım için Teşekkürler Daha güzel yerlere gelirsiniz umarım

Çok Saçma Bir Soru Olacak Ama Wipe Atmadan Sunucuya Kursak Sıkıntı yaşar mıyız

tamam bunu deneyeceğim. ek olarak bahsettiğim gibi tüm owner ve identifier leri girmem gerekiyo mu confige?

Bu Güzide Paylasım için Teşekkürler Daha güzel yerlere gelirsiniz umarım

Çok Saçma Bir Soru Olacak Ama Wipe Atmadan Sunucuya Kursak Sıkıntı yaşar mıyız
Hayır. Direkt kullanabilirsiniz.

tamam bunu deneyeceğim. ek olarak bahsettiğim gibi tüm owner ve identifier leri girmem gerekiyo mu confige?
Hayır. Database üzerindeki kullanıcılara ait olan tüm columnların sahiplerini config'e belirtlemelisin. Onun haricinde bir şey yok.

Çok Garip Bir Problem Yaşıyorum Fikri Olan Var mı Arkadaşlar Bende Hata var sanırım

62024

sql'i okutmamışşınız gibi gözüküyor hocam.

Okuttum fakat sanki bana sql de eksik tablo var gibi geldi user_slots adına bir tablo olması lazım gibi ama sql içeriğinde o yok ne yazıkki

Bunu açıp okuturmusun dostum

Sorun Devam Etmekde Siz bir tabloya ekli şekilde Tablonun girilmiş halinin fotosunu atar mısınız ben de ona bakarak tablo ve alt stunları oluşturayım bari sizide ugrasıtrmayayım

Sorun Devam Etmekde Siz bir tabloya ekli şekilde Tablonun girilmiş halinin fotosunu atar mısınız ben de ona bakarak tablo ve alt stunları oluşturayım bari sizide ugrasıtrmayayım
62040

+rep, bende neden bilmiyorum ama karakter oluşturduktan sonra o sinematik olayı gelmiyor, hata falanda vermiyor, yardımcı olabilecek var mı?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!