Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Esx(devlericin) ve Qbusv2(takcalistir) Paketler Ucuz Fiyat Paranızı Kaptırmayın..

elastikci

Üye
FT Kullanıcı
İyi akşamlar 2 ayrı paket biri Esx sadece developerlar için içerisinde birçok özel script ve qbusdan değiştirilmiş scriptler var. Qbusv2 yi çoğunuz biliyorsunuzdur. Hataları giderilmiş ve türkçeleştirilmiş halidir. Test edildi. Tak calistir yapabilirsiniz.

ESX Paketi Resim-Video

Coklu Karakter - identy ve raid clothes entegreli :

qb-hud-esx için :
qb-admin-esx için :
qb-lockdoors-esx için :
qb-hotdog- esx için :
Klasik moteller:
qb-clothes-esx için tam stabil

qb-clothes-esx.jpg

Raid fixlenmiş hali : 26498

Adsız.jpg

Adsız2.jpg

daha aktaramadığım birçok şey.Qbus dan esxe çevrilecek daha birçok şey paketi alanlara ücretsiz verilecektir. Buraya özellikle altını çiziyorum esx paketi developerlar için tercih edilir. Çünkü henüz bitmemiş paket. Tüm t1ger scriptleri fixli entegrelidir.

QbusV2 Paketi Resim-Video

envanter.jpg

telefon.jpg

hardware.jpg

cardealer.jpg

deneme.jpg

isbankasi.jpg

ve daha birçok özellik (Direk tak çalıştır.) Framework olduğu ve baktığım serverlardan kullananlar olduğu için sürekli güncellemeler gelebilir. f
Fiyatlar :
ESX : 80 tl

QBusv2 : 50 tl

Discord Adresi:
elastikci#4880

DF
Son düzenleme:
bruh leak discordlarında linkleri bulunmakta zaten he ama türkçeleştirmesini yapman ayrı

DF
okudum zaten sana buradaki attığın görseldeki herşeyleri dm ile ulaştırabilirsem tabiki istersen
bana en baştaki coklu karakteri esx_identity entegreli raid başlangıçlı ve sorunsuz raid kaytılı sistemi yollarmısın teşekkürler. Keşke herkesi kendin gibi biryerlerden bulduğunu direk atan kişiler gibi görmesen

DF
T Torpy leaklerden dolaşırken birde şuna bakabilir misin ? qb-house scriptinin esxe çevrilmiş hali sana zahmet bir bakıver bulursan haber ver. Bende derim ulan boşuna çevirdik tropy gibi leake düşmesini bekleriz . Ayrıcı qbusv2 paketi full fix ve esx den qbusa geçirilmişi scriptler ayrıca istek bile yapabilirsin. Kandırmaya çalışsam ismini değiştirir birkaç css editi yapar atardım dimi konuyu keşke okusan" herkesin bildiği qbusv2"
neyse birazdan ekstra scriptler atarım belki leakden bulursun.

Ev scripti videosu :

DF
bro gel v3 linki atayım ne kadar doğru bilmiyorum ama
keşke biraz okusanız belki birşeyler öğrenirsiniz. Şuraya tekrardan bırakayım belki algılarsınız.

"İyi akşamlar 2 ayrı paket biri Esx sadece developerlar için içerisinde birçok özel script ve qbusdan değiştirilmiş scriptler var. Qbusv2 yi çoğunuz biliyorsunuzdur. Hataları giderilmiş ve türkçeleştirilmiş halidir. Test edildi. Tak calistir yapabilirsiniz.
"
Ayrıca qbusdan esx e cevrilenlerin yanında esx den qbusa cevrilenlerde bulunmaktadir.

DF
Son düzenleme:
güncel yeni scriptler ve uygulamalar ile birlikte...

Neredeyse tüm qbus scriptleri esx'e çevrilmiştir..

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!