Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ESC ROLEPLAY | SEZON 2 | 01.01.21 WİPE | discord.gg/bt3mF6aHkZ

Esc Roleplay hem scriptsel hem rol kalitesi hem de yaş kitlesi konusun da benim gözümde bir numara.Burada yaptığım sayısız roller eşi benzerini diğer Roleplay sunucularda görmedim. Esc Roleplay yetkili ekibine bu ortamı sağladıkları için teşekkür ederim ❣
-
-
-

39794

-
-
-

39795

DF
Roleplay oynamaya başladığımdan beri çok kez sunucu değiştirdim. Hepsi neredeyse sorunlarla doluydu ama burası bunların hepsini aşmış bir yer ESCRP gerek oyuncuları gerek admin kadrosu ile kaliteli bir sunucu. Bu uzun zamandır aradığım sosyalliği buldum. Teşekkürler ESCRP <3

DF
Sunucu script bakımında ve biz oyunculara sunduğu imkanlardan harika, geliştirici arkadaşlar çok yoğun çalışıyorlar. Bu da bizlere ne kadar değer verdiğinin göstergesidir diye düşünüyorum. Teşekkürler böyle güzel bir sunucu oluşturduğunuz için.

DF
Tehdit ve küfür edilerek sunucularından uzaklaştırıldım, kendilerinin espor projesinde sizi kullanıyorlar. Yönetim anlamında benim oynadığım vakitte admin power yapılıyordu. İkide bir alakasız bir yayıncının yayın duyurusu gelmesine katlanırım, admin power benim için fark etmez, yönetim ekibi tarafından oyuna gir diye darlanabilirim diyorsanız oynayabilirsiniz. ;) Yukarıdaki mesajlar yönetim ekibine aittir bu arada. Eğer ki yönetim ekibine girecekseniz, rol yapmıyorsunuz, sadece ESC için çalışıp sonra şutlanıyorsunuz :) Şutlandıktan sonra şuna benzer tehditler alabilirsiniz şaşmaz. ?

41111

DF
Erengedik kullanıcı adlı şahıs, sunucu içersinde TeamSpeak, Steam ID vb. kullanıcı adlarını yönetim ekibi üyelerine hakaret bazında troll içeriklerle toxic davranışlarından dolayı banlanmışlardır. Yine aynı şahıs yaşına ve zeka seviyesine bakılarak gidişatın içersinde zarar verecek davranışlarda bulunduğu için büyüklerine ve küçüklerine olan davranışları da göz önünde bulundurularak ki kendisi çekirdek kadro da yer alan yöneticilerden biriydi, uzaklaştırılmayı ve banlanmayı kendine yediremediği için doğruluğu 0.1 bile etmicek yorumlarda bulunmuş, tebrik ediyorum :) Bizzat instagram mesajları bana aittir, kendisi 14 yaşında ben 33 yaşında abisi olarak her zaman kendisine örnek davranışlarda bulunmak istememe rağmen, sesli odalar da ve yazılı metin olarak yaşına ve kendisine yakışmıcak davranışlar sergilemesi ailesinin hoşuna gitmiceğini düşünmemden kaynaklıdır :)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!