Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü es_extended identifier

dekucuk

Üye
FT Kullanıcı
sunucuya girerken bu hata ile karşılaşıyorum datayı temizlemeden düzeltmenin yolu yok mu? sorun yeni sürüm es_extended ile alakalı

Ekli dosyalar

• resim_2020-12-26_225102.png
    resim_2020-12-26_225102.png
    130.3 KB · Görüntüleme: 33
sunucuya girerken bu hata ile karşılaşıyorum datayı temizlemeden düzeltmenin yolu yok mu? sorun yeni sürüm es_extended ile alakalı
Bu sıkıntıyı gün içerisinde bende yaşadım v1 final es_extended sürümünüzü kullanmanızı tavsiye ederim şuan en stabil çalışan o

Bu sıkıntıyı gün içerisinde bende yaşadım v1 final es_extended sürümünüzü kullanmanızı tavsiye ederim şuan en stabil çalışan o
anladım datayı social clubten çekiyor sanırım v1, eskisinde steam hex kullandığı için kaynaklanana bir sıkıntı olabilir mi peki bu?

anladım datayı social clubten çekiyor sanırım v1, eskisinde steam hex kullandığı için kaynaklanana bir sıkıntı olabilir mi peki bu?
Tam o sıkıntı ondan kaynaklanmış olabilir mi bilmiyorum fakat dediğim gibi şuan en stabil ve en iyi çalışan sürüm v1 finaldir

Tam o sıkıntı ondan kaynaklanmış olabilir mi bilmiyorum fakat dediğim gibi şuan en stabil ve en iyi çalışan sürüm v1 finaldir
maalesef v1 final es_extendedi kurmama rağmen aynı sıkıntı devam ediyor :(

extended v1 final dışındaki butun es extendedlerin identity chechk i aynı v1 final dışında birşey kullanırsaan çözülecektir (garanti veriyorum)

bilgin olsun diye söylüyorum ; evet ondan kaynaklı bu yüzden extended v1 final kullanılmamalı kullandığı identity chechk rockstar license

bilgin olsun diye söylüyorum ; evet ondan kaynaklı bu yüzden extended v1 final kullanılmamalı kullandığı identity chechk rockstar license
yani ck atılmadan çözülmez bu sorun yada elimle değiştirmeden rockstar licenseleri. peki identifier bölümünü değiştirerek alamaz mıyım steam'a geri?

yani ck atılmadan çözülmez bu sorun yada elimle değiştirmeden rockstar licenseleri. peki identifier bölümünü değiştirerek alamaz mıyım steam'a geri?
full wipe atıp extendedini değiştirmen gerekiyor kodsal açıdan değiştirmeyi bilmiyorum

Merhaba dekucuk dekucuk
Sorunun çözüme ulaştı mı ?​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!