Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

EREN (PİXE) Adındaki Kişi Hakkında

lan senle arkadaşlarının yaşını toplasam 10 etmiyosunuz sanal ortamdan miletin anasına bacısına sovuyosunuz alaha bile kufur eden elemanlarsınız ama soyle diyimki SHRP sunucusu acılmıcka net karar acabiliyosan bekliyorum ac suanda

lan senle arkadaşlarının yaşını toplasam 10 etmiyosunuz sanal ortamdan miletin anasına bacısına sovuyosunuz alaha bile kufur eden elemanlarsınız ama soyle diyimki SHRP sunucusu acılmıcka net karar acabiliyosan bekliyorum ac suanda
abicim gel konuşalım senle ya

1. arkadaşlarını tanımıyorsun ve büyükler
2. allaha küfür diyosun daha allah yazamıyosun
3. direk türkçe konuşamıyosun
4. sanki senin şuanki tehditlerin çok normalmiş gibi küfürlerden falan bahsediyosun
5. sus artık

yok usta ben cevap vermiyom bu cocukta beyinsel sıkıntılar var

gecmis olsun. cidden garip ya bu fivem insanı
Merhabalar,

Eren, er-en, pixe adı altındaki kişi ile SHRP'nin herhangi bir bağlantısı yoktur. Kendisi SHRP'den banlandı ve bunu kendisine yediremeyip bize küfürler savurmaya başladı. Ardından ise bizi dava edeceğini söyledi.

Şimdi yeni bir hesap açıp arkadaşıma aramızdaki sorunları çözmek istediğini yazdı ve grup açtık. Ben ise düzgünce aramızdaki sorunların çözülemeyeceğini ve bu konuda daha fazla konuşmayacağımı yazdım. Ardından kendisi tamamen sohbet amacı dışına SHPVP adında bir sunucu açacağını (önceden bu konuyu söylemişti bana ve izin vermemiştik) söyledi ve "akşam görürsünüz siz" tarzı söylemlerde bulunmaya başladı.

Kendiside önceden SHRP discordundaki kanallara kendi discordunu ve küfür spamlamıştı.

Kendisiyle iş yapmanızı önermem, iş yapacaksanızda dikkatli olun derim.

BU KİŞİNİN SH-- ADINDA AÇACAĞI HERHANGİ BİR SUNUCU İLE SHRP'NİN ALAKASI YOKTUR.

Discord Hesapları (bilinen):
- pixe#4763
- EreN#0213
- Eren 07#5004
- eren.07#1457

Ekli dosyayı görüntüle 67409

Ekli dosyayı görüntüle 67417
gecmis olsun

Hesapta tam 4 yıllıkmış maşallah

bu adamın gram bilgisi yok kanka siz yanınıza niye aldınız ki
hatırla biz bu enayiyi castruma almıştık sonra bu "şaka" adı altında beni sürekli muteleyip laf söylüyordu bide gelip keanga yapıljak biji varmu falan diyodu bu o işte xd

P pixeldev oglum harbi rezil çocukmuşsun bide gelip foruma saçma sapan şeyler yazıyorsun mental sıkıntıların falanmı var maymun

arkadaşlar sorun nedir çözelim yni hepimiz kardeşiz dostuz o yüzden wessss saaaa

merty merty şu gülen emotenin arkasındaki şeytanlı emojiyi atsana dc dmden efe#1234

Kendisinin şuan profilinde bizim sunucumuzun fotoğrafı bulunmakta ona itibar etmeyiniz. Bu konuyu gördükten sonra communityle olan bağı kesildi.

imry imry bekliyorum davayı kardeşim dört gözle özelden yaz adımı soyadımıda veririm sorun yok :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!