Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Epik Project | Grafik Tasarım | 70+ Referans | Gözü Yükseklerde Olanlar İçin

+REFERANS Kurumsal olarak çizim yaptırdım şuana kadarda bütün sunucularıma logo tasarım yaptı gerçekten kaliteli ve profesyonel fiyatından çok daha fazlasını hak etmesine rağmen ulaşılabilir olması için ucuza yapıyor.

Gerçekten Profesyonel bir tasarımcı.

+REFERANS Kurumsal olarak çizim yaptırdım şuana kadarda bütün sunucularıma logo tasarım yaptı gerçekten kaliteli ve profesyonel fiyatından çok daha fazlasını hak etmesine rağmen ulaşılabilir olması için ucuza yapıyor.

Gerçekten Profesyonel bir tasarımcı.
Teşekkürler Sarpcım

Hayırlı satışlar

+rep Kendisinden logo aldım güvenli alışveriş oldu

Oldukça etkileyici ve uygun olan bir tasarım platformu, sunucularında ayrıca tasarım yapmak isteyenler için oldukça fazla yönerge bulunduruyorlar. Piyasada daha iyi bir fiyat/performans tasarım hizmeti alabileceğinizi sanmam. Konu tasarımında HyperSouls'a yer verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim :)

Oldukça etkileyici ve uygun olan bir tasarım platformu, sunucularında ayrıca tasarım yapmak isteyenler için oldukça fazla yönerge bulunduruyorlar. Piyasada daha iyi bir fiyat/performans tasarım hizmeti alabileceğinizi sanmam. Konu tasarımında HyperSouls'a yer verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim :)
Çok Teşekkür Ederim Dostum Bu Güzel Yorumun İçin :D

Kendisine tasarım yaptırdım, sanırım ömür boyu değiştirmek istemeyeceğim bir logoya kavuştum, verdiği emeğe ödediğiniz ücret değiyor hazır gaming logo psd değil tamamen cizim ve Ustalık, Abidesi ref+

Kendisine tasarım yaptırdım, sanırım ömür boyu değiştirmek istemeyeceğim bir logoya kavuştum, verdiği emeğe ödediğiniz ücret değiyor hazır gaming logo psd değil tamamen cizim ve Ustalık, Abidesi ref+
Çok Teşekkür Ederim Dostum , Hayırlı Olsun Tekrardan.

Kendisinden alım işlemi yaptım.Kişi gayet yetenekli ve hızl.Kendisine teşekkür ediyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!