Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Eminnn adlı kişiden şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S4LEH

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.cokluk.com
Öncelikle herkese selamlar değerli forum üyeleri.

Telefonum üzerinden herkes prim ve isim kasmaya çalışıyorlar adını bile duymadığım elemanlar. Bu durum cidden canımı sıkmaya başladı.

Bu konuyu açma sebebim kendi sattığı paketin içindeki telefonun içinde benim Script'imin "s4-phone" dosyalarının bulunması. Bu dosyaların Script'e ne kadar entegre ve entegre olmaması cidden umurumda değil. Kullanmıyorsa bile eklentimi yaymaya çalışıyor cidden hiç hoş bir davranış değil. Bu konuda benim herhangi bir iznim olmadan yapılıyor.

Ayrıca ADEZTR ADEZTR benim ortağım. Ben kodlama bölümüne, Adez ise telefonun satış bölümüne bakıyor. Adama aynı şeyi diyip benim scriptlerimle çalışmalar yapmanız da bir anormal cidden.

Konunun kapatılmasını ve yaptırım uygulanmasını talep ediyorum. saygılarımla 0RESMON.
Kapatılması gereken konular :

https://www.fivemturk.com/threads/eminqbus.36008/

Paket - [GÜNCELLENDİ] EMİNV1.1 | İNFİNİTY | 1.60 RESMON | GÜNCEL SCRİPTLER

Paket - EMİNQBUSV2

Son düzenleme:
Olayı tam olarak bilmiyorum fakat kendisinin dediğine göre sadece telefondaki iconları almış, bu iconları yapmak kimsenin çok fazla zamanını almaz. V2 Telefonunuzu siz mi paylaşmıştınız yoksa leaklenmişmiydi tam hatırlamıyorum ama eğer ki paylaşılmışsa bir şekilde şahsi fikrim isteyen istediği gibi kullanır.

Paylaşılan paketteki telefonun içindeki bu rezalet ne peki? Ordan burdan script dilenin toplama paket yapın sonra millete sallayın ne kadar güzel dünya.

Gerekli linkler : link - 1 , link - 2

65695

Klasik Hope kanka, Kovun sclerin de adını hope yapıp sahipleniyordu

Klasik Hope kanka, Kovun sclerin de adını hope yapıp sahipleniyordu
Bak telefon olayını bilmem ama o kov scriptlerin zaten çoğunu yamaç ve hope yazıyordu burda sahiplenen bir kişi varsa oda ozydir ozyinin yaptığı tek şey benimle çalışırkende sadece sistemlerin reklamlarını yapmak oturduğu yerden emek vermeden kazanç sağlamaktı.

Kanka o telefonda s4 js de kullanılan bir kısım göster silicem konuları

ayrıca v2 de yaptığım telefon tamamiyle yayında ve sıfırdan css ile yapıldı

Ayrıca telefonun gerekli kısımlarını ESCKaybeden ESCKaybeden yardımcı oldu içinde bulunan js dosyasından bir şey alınmadı öyle bir css yapmak çokda zor değil benim için

Ekli dosyalar

• B182AA59-7CB3-4C78-86D4-9B0934E69C77.png
    B182AA59-7CB3-4C78-86D4-9B0934E69C77.png
    452.9 KB · Görüntüleme: 41
Öncelikle herkese selamlar değerli forum üyeleri.

Telefonum üzerinden herkes prim ve isim kasmaya çalışıyorlar adını bile duymadığım elemanlar. Bu durum cidden canımı sıkmaya başladı.

Bu konuyu açma sebebim kendi sattığı paketin içindeki telefonun içinde benim Script'imin "s4-phone" dosyalarının bulunması. Bu dosyaların Script'e ne kadar entegre ve entegre olmaması cidden umurumda değil. Kullanmıyorsa bile eklentimi yaymaya çalışıyor cidden hiç hoş bir davranış değil. Bu konuda benim herhangi bir iznim olmadan yapılıyor.

Ayrıca ADEZTR ADEZTR benim ortağım. Ben kodlama bölümüne, Adez ise telefonun satış bölümüne bakıyor. Adama aynı şeyi diyip benim scriptlerimle çalışmalar yapmanız da bir anormal cidden.

Konunun kapatılmasını ve yaptırım uygulanmasını talep ediyorum. saygılarımla 0RESMON.
Kapatılması gereken konular :

https://www.fivemturk.com/threads/eminqbus.36008/

Paket - [GÜNCELLENDİ] EMİNV1.1 | İNFİNİTY | 1.60 RESMON | GÜNCEL SCRİPTLER

Paket - EMİNQBUSV2

V2 paketimin sizinle gram alakası yok paylaşmak istesem gerekli leak sayfalarına atarım zaten

Burada telefonu kendi cssimle kendim tekrardan kodladım ve sıfır temel kullandım attığınız konulara dikkat edin bu bir ikincisi orada kullanılan jsden ben zaten gerekli şeyleri sildim uygulama olarak
65698

Bak telefon olayını bilmem ama o kov scriptlerin zaten çoğunu yamaç ve hope yazıyordu burda sahiplenen bir kişi varsa oda ozydir ozyinin yaptığı tek şey benimle çalışırkende sadece sistemlerin reklamlarını yapmak oturduğu yerden emek vermeden kazanç sağlamaktı.
Yamaç yazıyordu scriptleri, hatta dün gibi hatırlıyorum bana söyledigi şey şuydu
Kanka scriptleri ben yazıyorum ozyninde hopeninde bir bilgisi yok

Yamaç yazıyordu scriptleri, hatta dün gibi hatırlıyorum bana söyledigi şey şuydu
Kanka scriptleri ben yazıyorum ozyninde hopeninde bir bilgisi yok
Kanka bende yakından biliyorum eminle aynı ekipteydim ki hayla daha arkadaşım yamaç yazıyordu emin eksikler hatalar varsa fixliyor kendi ekleyeceği bir şey varsa ekliyodu. (Envanterde yaptığı gibi ) ama ozynin hiç bir emeği yoktu hiç birinde.

ister inanın ister inanmayın ekran açıp gözümün önünde yaptı daha önceden paylaşılan *fix adı altında* konulan qb phonelardan biriyle uygulamaları kendi yaptı hepsinin alt yapısı ne kadar değişirseniz değişin aynı qb-phone. Ayrıca sizin scriptleriniz zaten elimizde mevcut istesek istediğimiz gibi kullanırdık

Anlamadınız veya anlamak istemiyorsunuz herhalde. Şu kısmı tekrar okuyun lütfen.

Dediğim gibi ne kadar entegre veya entegre olmaması umurumda değil. Benim scriptimin dosyaları var mı var sizin scriptinizin içinde var. O zaman olay bitmiştir.

O zaman o konuları etiketlersin dostum v2 kısmının alakası yok

Anlamadınız veya anlamak istemiyorsunuz herhalde. Şu kısmı tekrar okuyun lütfen.

Dediğim gibi ne kadar entegre veya entegre olmaması umurumda değil. Benim scriptimin dosyaları var mı var sizin scriptinizin içinde var. O zaman olay bitmiştir.

burada paylaşılanı neden bildirmediniz aceb içinde sizin telefonunuz var

Hırsız hırsızı şikayet ediyor... Cidden yazık. Çalıp çırpacağınıza biraz kendinizi geliştirin. Bizde bu işe ilk başladığımız zaman çok bir şey bilmiyorduk ama çabalayınca oluyor bir şeyler. Kendinizi geliştirmeniz dileğiyle. Konuyu saptırmayıp drama döndürmezseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!