Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket EMBB Esx v1 paket | güncel scriptler | +90 fps | özel ymapler

KlintX

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! Emircan#7007
Merhaba arkadaşlar,Paket için 2.5 aydır 4 kişilik ekip olarak uğraştık ve sonunda bitirdik bir çok güncel script mevcut fpsin yüksek olduğu bir pakettir.

Scriptler:
•Banka soygunu ve kuyumcu soygunu
•Soyulabilir ev
•Satın alınabilir ev
•Anahtarcı ve araç parçalama
•Motel içi kafe
•Tavuk toplama
•Kara para aklama
•Özel ymap galeri(Fps yemez)
•Ymapli mekanikler
•Ymapli bar
•Ymapli LSPD
•Modlu saç,kıyafet ve eup
•Kaçak kargo taşıma
•Tırcılık mesleği
•Fbi binası ve jobu
•Türkçe komutlar
•Fps yemiyen özel Admin menüsü(vmenü yerine)
•İçine girilebilen motel
•Ganglere özel depo,garaj,ymap
•Karavanda meth sistemi
•Esrar Toplama,işleme,satma
•NPC doktor , sedyeye uzanabilme, estetik doktoru
•Özel ymapli banka
•Teleportlu aile evi
•Emlakçı mesleği
•Modlu Araçlar
•Güncel can barı ve araba hudu
•vb. birçok script bulunmaktadır

Videosu:
İletişim için discord adresi:

Not: Paketi almadan önce test edebilirsiniz fiyat konusunuda gayet makul tuttuk iyi alışverişler dilerim.

DF
Kanka fiyatını bilmiyorum ancak paket bana göre vasat. İçinde sana ait bir script bulunuyorsa onların tanıtımını tek tek konuya koyman gerekirdi. Eğer içinde sana ait bir script yoksa zaten bunu script toplayarak bir araya getirerek herkes yapar. Yinede başarılar.

DF
Kanka fiyatını bilmiyorum ancak paket bana göre vasat. İçinde sana ait bir script bulunuyorsa onların tanıtımını tek tek konuya koyman gerekirdi. Eğer içinde sana ait bir script yoksa zaten bunu script toplayarak bir araya getirerek herkes yapar. Yinede başarılar.
Dostum genel olarak neden bütün satılan paketlerin altına baltalıyacı mesaj atıyorsun. içinde bana ait olan ymapler ve scriptler var ve videoda gösterdim

DF
Dostum genel olarak neden bütün satılan paketlerin altına baltalıyacı mesaj atıyorsun. içinde bana ait olan ymapler ve scriptler var ve videoda gösterdim
Bütün paketlere baltalıyıcı yorum mu atıyorum? Daha önce hiç bir pakete yorum yapmadım birincisi iftira atıyorsun. Yıl olmuş 2021 hala ESX envanter kullanılıyor. Onun dışında ben sana ait bir script göremedim eğer körsem dakikasını atarsan sevinirim dostum. Baltalayıcı yorum değil paketin nasıl olduğunu söyledim sadece eleştri. :)

DF
4 Kişi 2.5 Ayda Bunu Mu Yaptınız ? Tüm Scriptler Free Kaldı ki Editlediğiniz , Düzenlediğiniz Uyarladığınız Bir Script Bile Yok .
Güncel Scriptlerinizin Yaşları Anaokul Çağında ki Bir Çoçuğun Yaşına Yaklaşıyor

DF
Konu yanlış yere açıldığından tarafımca doğru yere taşınmıştır.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!