Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekibim İle Sunucu Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

remember4321

Üye
FT Kullanıcı
Duruma göre 8+ bir ekibimiz bulunmakta.Aile,çete,mafya rolü yapabileceğimiz kaliteli bir sunucu arıyoruz.Yaş ortalamamız +18.Beraber çok fazla sunucuda rol yaptık.Ekibimizde Co Founder,Admin,Yönetim Ekibi Sorumlusu ve Yönetim Ekibinde bulunmuş kişilerde var.Artık rol yapamadığımız ve permleri ile bize üstünlük taslayıp sözümüze değer vermeyen sunuculardan çok bunaldık.

İlgili ve permine göre ben üstünüm havası olmayan bir sunucu istiyoruz.
Sunucunun paketi optimizasyonlu olur ise güzel olur.
Scriptleri çok geride kalmış olmaması tercihimiz.
Fps sorunu ve ping sorunu çok yaşamak istemiyoruz.
Sosyal rp si ve gun rp si kaliteli bir sunucu istiyoruz.
Rol paslamayı bilen bir oyuncu kitlesi bizim için önemli.(2 buçuk saat ems e hasta rolü yapmışlığım var o nedenle rol paslamayı seven bir ekibiz ve karşımızdaki oyuncunun da rol paslamasını bilmesini istiyoruz)
Yapmak istediğimiz rolü destekleyen bir yönetim ekibi olması çok önemli.

Ben grafik tasarımcıyım rolümüze destek göstermesi için görsel olarak da tasarımlar yapabiliyorum.Rolümüze gösterdiğimiz özeni görmenizi istediğim için bu örneği veriyorum.

18406

18407

18408

Duruma göre 8+ bir ekibimiz bulunmakta.Aile,çete,mafya rolü yapabileceğimiz kaliteli bir sunucu arıyoruz.Yaş ortalamamız +18.Beraber çok fazla sunucuda rol yaptık.Ekibimizde Co Founder,Admin,Yönetim Ekibi Sorumlusu ve Yönetim Ekibinde bulunmuş kişilerde var.Artık rol yapamadığımız ve permleri ile bize üstünlük taslayıp sözümüze değer vermeyen sunuculardan çok bunaldık.

Rol paslamayı bilen bir oyuncu kitlesi bizim için önemli.(2 buçuk saat ems e hasta rolü yapmışlığım var o nedenle rol paslamayı seven bir ekibiz ve karşımızdaki oyuncunun da rol paslamasını bilmesini istiyoruz)

Ben grafik tasarımcıyım rolümüze destek göstermesi için görsel olarak da tasarımlar yapabiliyorum.Rolümüze gösterdiğimiz özeni görmenizi istediğim için bu örneği veriyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 18406

Ekli dosyayı görüntüle 18407

Ekli dosyayı görüntüle 18408
Merhaba öncelikle.

Sunucumuz 23.06.2020 Tarihinde Açılacaktır.
Gelmek isterseniz bekleriz.

Fivem konumuz :https://www.fivemturk.com/threads/m...cik-acilis-23-06-2020-20-00.12145/#post-72412
Discord :

Sunucumuzda Aile,Kartel yok lakin çete olabilirsiniz rol içerisinde
Scriptlerimiz son derece günceldir konuşmak isterseniz.

Selamlar,
sunucumuzda aradığınız bütün kriterler bulunmaktadır.İllegal sistem tamamen elle yazılmıştır ve hiçbir durumda admine ihtiyaç duymamaktadır. Sunucu stabil +30 kişide ve oynayan oyuncuların hepsi kaliteli ve rol geçmişi derin olan insanlar. Neph#3003 discordundan bana bulaşabilirsiniz.

Merhaba kardeşim Anladıgıma göre hakkınız yenilmiş ve sizde dürüst aile ortamı dürüst bi sunucu arıyorsunuz anladıgım kadarıyla benim bi sunucum var bende hakkı yenilmiş artık diger serverlar gibi üstünlüp saglamayan bir sunucu arıyorsunuz anladıgım kadarıyla istersen gelin bi konuşalım sosyal rp döndürmeyi seven yaş kitlesinde saygı sevgi içersinde bulunan bir ekibim var benimde sizleri benim sunucumda görmekten onur duyarım
discord adresim = ℝ???? ????????/??#8166
discord sunucusu =

discord.gg/hjYrBHK

???? ???????? ?2

Bekleriz :)

[14:25]

Sunucumuz Bu Gün Saat 22.00'da Açılıyor. Sizleri De Aramızda Görmek İsteriz. Herhangi Bir FPS Sıkıntısı Ping Sorunu Yaşamazsınız Makine Kendimize Aittir ve boostlanmıştır. Detayları Konuşmak İçin Sizleri Discord Adresimize Davet Ediyorum. Buyrun :

Selamlar. FPS ve Optimizasyon Sorunları Olmayan Bir Sunucu Arayışındasınız Anladığım Kadarıyla.
2 Hafta Kadar Önce Açtığımız PLUS ROLEPLAY Adı altındaki Sunucumuzda Sizleri Aramızda Görmeyi Çok İsteriz.
Sunucuda
Ağırlık SosyalRP Üzerine Yoğunlaşmış Ve Gunrp ,Tadında,Abartılmayacak Derecededir.
Sunucumuzu
Ticari Amaçla Değil, Tamamen Güzel Bir Rol Ortamı Amaçlayarak Kurduğumuzu Belirtmek İsterim.
Herhangi Bir Şekilde FPS Sorunu Yaşamayacağınızın, İçerideki Oyuncuların 5 Kişi İle de 30 Kişi İle de Zevk Aldıkları Roller Döndürecek Kadar Bilgili Olduğunun Garantisini Veriyoruz.
Hiçbir Adminin,Normal Whitelistli Oyuncudan Ayırt Edilmediği Bir Sunucuyuz.
İlgilenir İseniz Kişisel Discord Adresim :
ardaes#1999

PLUS ROLEPLAY YÖNETİM EKİBİ

Ekli dosyayı görüntüle 18406

Ekli dosyayı görüntüle 18407

Buyrun efendim gelin

Kardeşim sunucumuz 20.05.2020 ( dün ) açıldı. Özel yazdığımız scriptler ve yüksek fps.
Bana discord üzerinden ulaşmak için ==> Oray#4747
Sunucu discord adresimiz :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!