Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script EightbornV Kashacters

• Konbuyu başlatan vorpz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 3K

vorpz

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar elinde eightbornV'nin 4lü karakter sistemi olan varmı?

Gerçek sandım ?

Gerçek sandım ?
bende :D bi an elim ayağımdolaştı. bu arada dostum ISTEK SCRIPT konulu bişeyi neden paylaşım diye açıyorsun ?

+

qbu'dan alınıp convert edildi.

Kendilerine ait birşey birisi yapıp paylaşmadan bulamazsın

çok başarılı bir script. Fakat utku (scripti yazan kişi) scriptlerinin çoğunu EightBorn a özel olarak yapıyor. dolayısıyla paylaşıcağını zannetmiyorum

merak etme qbusdan alınan kashacters convert edilmiş hali yakında leaklarda ingilizce olarak bulursun

çok başarılı bir script. Fakat utku (scripti yazan kişi) scriptlerinin çoğunu EightBorn a özel olarak yapıyor. dolayısıyla paylaşıcağını zannetmiyorum
Başka bir scriptin altyapısını alıyor onun üstüne editliyor Eightborna özel sıfırdan script felan yazdığı yok.

Başka bir scriptin altyapısını alıyor onun üstüne editliyor Eightborna özel sıfırdan script felan yazdığı yok.
çok belli utkunun discorddaki code etkinliklerine katılmadığın verebileceğim ne basic örnek utk_phone butun kodları discordda yazmıştı herkesin gözü önünde.

yanlis biliyorsun dc sinde gecenin 5 inde sadece bir satir kod hatasi icin nasil ugrastigini gordum gercekten emek veriyor ve emeginin karsiliginda turkiyenin en buyuk sunucusuna is yaparak ve ismini yayarak aldi bence.

Herkes çalıntı script yapıyor aynen kankam, yayınlarını izleseydin böyle bir yazı yazmazdın. Artık ismini tanıyorum herkesi kırmaya çalışan bir üye olarak görünüyorsun gözüme niyeyse

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!