Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım EDRP V3 LJ-HUD

düzgün okusan anlarsın o sadece hudu paylaştı buda yanında menü ve compassı paylaştı bunun neyini kodliycam? direk laf atma çabanı anlıyorum nuri alço
Hud veya compass soran olmadı bile kanka. Birde açlık ve susuzluğu fixleyip paylaştım demiş kişi fakat benim paylaştığım hali bu ve qb-core'da değişiklik yapmanız gerek onun için. Sadece hud'la olmuyor :D

DF
Hud veya compass soran olmadı bile kanka. Birde açlık ve susuzluğu fixleyip paylaştım demiş kişi fakat benim paylaştığım hali bu ve qb-core'da değişiklik yapmanız gerek onun için. Sadece hud'la olmuyor :D
Knka qb core'da ben şahsen değişiklik yapmadım bu hali ile çalışıyor sorunsuz :D

DF
Kanka linkler bile o arkadaşın paylaştığıyla aynı anlamadım ki

DF
Neyi tartıştığınızı anlamıyorum :D Scriptler veya kullandığınız paket alt yapısıda size ait değil ama benden çaldın muhabettine giriyorsunuz skghjsklskghj Çocuk gördüğü konulardakini hudları deneyip işe yaramamış daha sonrasında da uyarlayıp paylaşmış bunun neyini tartışıyorsunuz ?

DF
Neyi tartıştığınızı anlamıyorum :D Scriptler veya kullandığınız paket alt yapısıda size ait değil ama benden çaldın muhabettine giriyorsunuz skghjsklskghj Çocuk gördüğü konulardakini hudları deneyip işe yaramamış daha sonrasında da uyarlayıp paylaşmış bunun neyini tartışıyorsunuz ?
Teşekkürler sonunda açıklayıcı yorum

DF
çok doğru bir yorum bende aynısını dedim

DF
+Rep Bazı şahısların paylaşımlara neden saçma yorumlar yaptığını şu ana kadar hiç anlayamadım xd

DF
Kimin leak olarak paylaştığını bilmiyorum sen paylaşşan bile bazı kişiler snki kendi kodlamış gibi benim konu'ma yorum yazıyor :D
Olay bedava scripti paylaşmak değil kankam. Benim düzenlediğim versiyonda 1 satır kod değiştirmeden benim diye paylaşması ve credit bile vermemesi :D

DF
credit vermeme sebebim ise senden fazla kişi bu hud'u paylaşmaları

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!