Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Editlenmiş düzenlenmiş item halinde bodycam.

gireleon

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar bu bodycam zaten her yerde paylaşıldı aslında /bodycam şeklinde kullanılabilir haldeydi. Ben bunu biraz editledim ve değiştirdim artık envanterden kullan diyerek kullanılabiliyor açılıp kapatılabiliyor. Ayrıca görüntüsünde değişiklikler yaptım ve server lua'sında seçenekler sundum (işinizi kolaylaştırmak adına) sizlerin paylaşımına sunmak istedim umarım beğenirsiniz.

Yaptığım değişiklikler:
Bodycam artık /bodycam veya direk envanterden kullan diyerek açılıp kapatılabiliyor.
Bodycam görüntüsünde değişiklikler yaptım steam hex ve id'yi ekledim isteyen steam hex yerine meslek de göstertebiliyor kişiye kalmış
Hedefim aslında bu bodycami sadece lspd değil bütün herkesin kullanması ve desteklik konularda, eski videolar izlenirken vs gibi durumlarda tarih id steam gibi bütün bilgilerin videolara yansıması ve işin kolaylaşması daha doğru hale gelmesiydi.
Bodycam sql yoktu oluşturdum ayrıca dosya içine örnek bodycam görseli ekledim envanter html img dosyasına atıp gerekiyorsa resource'den çektirip kullanabilirsiniz isteyen farklı kullanabilir kişiye kalmış (uğraşmak istemeyenler için kolaylık olması adına yaptım)

Son olarak görüntüleri ekleyeyim. Dediğim gibi isteyen istediğini koyabilir ama ben şu haliyle 2 seçenek sundum steam hex veya meslek yazdırabiliyoruz ekrana. Görüntüler şu şekilde:

DF

Ekli dosyalar

• FiveM_GTAProcess_Y95e5de3vf.png
    FiveM_GTAProcess_Y95e5de3vf.png
    48.9 KB · Görüntüleme: 705
  • FiveM_GTAProcess_hJkth2q9bA.png
    FiveM_GTAProcess_hJkth2q9bA.png
    50.5 KB · Görüntüleme: 684
  • bodycamm.zip
    52.8 KB · Görüntüleme: 415
Başarılı gözüküyor eline sağlık.Moderatörler uyarmadan uyarayım VT eklemelisin.

DF
Son düzenleme:
borankutlu borankutlu forum konusunda çok deneyimsizim unutmuşum şu an bi süre pcden uzak kalacağım için vt ekleyemeyeceğim moderatörlerden birisi umarım yardımcı olur

DF
borankutlu borankutlu kayıt yok herkes kendisi kayıt alıyor bu sadece sağ üstte görsel biraz yabancısın galiba bu meselelere

DF
hem hex id hem de mesleği nasıl gösterebilirim ?
edit* Hallettim*

DF
Son düzenleme:
beyler hiç bodycam kullanmadım ne işe yarıyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!