Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı ''E'' tuşunun işlevsiz kalması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SonerCNGY

Üye
FT Kullanıcı
Discord
sonerbutdevelompie
Arkadaşlar sunucuma 2 adet legal meslek ekledim ancak ''E'' tuşuna bas işlevleri çalışmıyor sizce sebebi ne olabilir E basınca felan herhangibi bir hata gelmiyor ekte bulunan fotodan hangi E den bahsettiğimi anlayabilirsiniz şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• baa.png
    baa.png
    4.8 MB · Görüntüleme: 48
Konu kategorisi değiştirilmiştir​

Merhaba,

F8'de çok büyük ihtimal progbar hatası veriyordur, bir kontrol edermisiniz 'E' basınca hangi hatayı veriyor?​

Merhaba,

F8'de çok büyük ihtimal progbar hatası veriyordur, bir kontrol edermisiniz 'E' basınca hangi hatayı veriyor?​
hata yok e bastığıma rağmen bu diğerlerindede geçerli algılamıyor sanki

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 30
sorun hala güncel

ağhh ağhh hala güncel sorun bi türlü çalışmıyor :(

Aspect#1881 Discorddan ulaşırsan beraber bi beraber deneyelim.

Bu sorunu çektiğin scriptlerden herhangi birinin client dosyasını atar mısın bakayım bi

Attığın scripti baya eskiden bi denemiştim bugluydu ama bu sorunu yaşamanın sebebi scriptte istenilen jobda olmayışından kaynaklanıyor olabilir. Sanırım resmon değerleri de yüksek bunun, daha güzel meslekler var önermem ama sorununun sebebi muhtemelen job istemesinden kaynaklı

Attığın scripti baya eskiden bi denemiştim bugluydu ama bu sorunu yaşamanın sebebi scriptte istenilen jobda olmayışından kaynaklanıyor olabilir. Sanırım resmon değerleri de yüksek bunun, daha güzel meslekler var önermem ama sorununun sebebi muhtemelen job istemesinden kaynaklı
Jobda bi sıkıntı yok bide 2 3 sunucuda gördüm legal olarak güzel bir meslek her türlü e basınca işlemiyor ne istediğinede bakıyorum notficify felan ama hepsi var

Jobda bi sıkıntı yok bide 2 3 sunucuda gördüm legal olarak güzel bir meslek her türlü e basınca işlemiyor ne istediğinede bakıyorum notficify felan ama hepsi var
Sorun çözüldü restart verince çalışmaya başladı yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!