Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Düzkontak sistemine anahtar kontrolü

Chucky

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba bu metalı anahtar eklentisini kullanıyorum

Eklentiyi hatasız bir şekilde severek kullanıyorum fakat sunucuda aynı zamanda düzkontak eklentisi var bu anahtarı herhangi birine verdiğimiz zaman mantıken direkt aracı çalıştırması gerekiyor ama
oyuncuya düzkontak uyarısı geliyor düzkontak scriptinin içerisine anahtar kontrolü eklemem gerekiyor fakat ekleyemedim yardımcı olur musunuz?
İsteğe bağlı düzkontak eklentisini yönlendirebilirim.​

Konunuz yanlış kategoride açıldığı için, tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Saygılarımla, İyi Forumlar

Birazdaha açıklayıcı olurmusun

ESX.TriggerServerCallback("tq-vehiclekey:server:checkKey", function(result)
for i=1, #result, 1 do
if result.info.plaka == GetVehicleNumberPlateText(GetVehiclePedIsIn(PlayerPedId(), false)) then

end

--Kod bu işte bunu ekleyeceksin if bloğuna yapmak istediğini yazacaksın eğer anahtar varsa o işe girmeyecek
result[ 1 ] olacak düzenlenmiyor...

Birazdaha açıklayıcı olurmusun
Aracın plakasını kaydeden anahtar sistemi kullanıyorum birine aracımın anahtarını verdiğim zaman direkt kullanması gerekirken düzkontak yazısıyla karşılaşıyor.

for i=1, #result, 1 do
if result.info.plaka == GetVehicleNumberPlateText(GetVehiclePedIsIn(PlayerPedId(), false)) then

end

--Kod bu işte bunu ekleyeceksin if bloğuna yapmak istediğini yazacaksın eğer anahtar varsa o işe girmeyecek
result[ 1 ] olacak düzenlenmiyor...
Çalışmadı bu sefer anahtar gereksinimi olsun olmasın herkes düzkontaksız araç kullanabiliyor

takip aynı dertten müzdaribim Metalı Anahtar Kullanıyorum

Kullandığınız Scriptte Aracı Çalıştırmak için Anahtar Kullanmanız Gerekiyormu acaba? BenimkindeDirek Aracı Çalıştırıyor

Arkadaşlar sorunu hala çözemedim yardımcı olabilecek var mı ?

/anahtarver gibi bir komut mevcutmu?

içerisinde vardı fakat sildim çünkü /anahtarver yerine item olarak anahtar kulllanıyorum

O Scriptteki İtem Anahtar Sadece Kitlemeye Yarıyor Kullanmaya Degil Anahtar Ver İse Kullanmanıza Onu Geri Eklerseniz Sorununuz Çözülür

O Scriptteki İtem Anahtar Sadece Kitlemeye Yarıyor Kullanmaya Degil Anahtar Ver İse Kullanmanıza Onu Geri Eklerseniz Sorununuz Çözülür
Ama bu sefer /anahtarver yazmadan aracı kullanamıyor anahtarı verdikten sonra bir de /anahtarver yazıcaksa anlamı kalmaz ki

Ama bu sefer /anahtarver yazmadan aracı kullanamıyor anahtarı verdikten sonra bir de /anahtarver yazıcaksa anlamı kalmaz ki
Kod:
for i=1, #result, 1 do
ExecuteCommand('anahtarver')

end

şu şekil yapabilir misin bir?

Kod:
for i=1, #result, 1 do
ExecuteCommand('anahtarver')

end

şu şekil yapabilir misin bir?
Çalışmadı aynı şekilde düzkontak sistemini tamamen deaktif ediyor.

! Resul«#0001 Discorddan Ulaşırsan Bi Şeyler deneye biliriz

Sıkıntı Hala Çözülmediyse ben yaptım paylaşa bilirim (Test Edildi)

Sorunu çözebildiniz mi aynı sorunum var malesef aracı sadece kilitlemeye yarıyor anahtar, ben aracı anahtar ile çalıştırmasını istiyorum sadece kilitlemesini değil :/

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!