Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Düzenlenebilir Paket 6.06.2023

chentr1

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba newqb ye ilk başladığım zamanlar yapmaya başladığım paketi paylaşmak istedim isterseniz bu haliyle sunucu açın isterseniz editleyin öyle açın veya test sunucusu olarak kullanın size kalmış paket newqb çoğu script sorunsuz şekilde çalışmakta pakette ufak tefek hatalar olabilir ama genel olarak hatasız diyebiliriz
bide stoplamayı unuttum es_progresshud var isterseniz o hud u kullanın isterseniz qb-hud size kalmış

loading-screen kendinize göre ayarlayabilirsiniz

mutlicharacter

qb-hud

envanter (lj-inventory)

radialmenu

dpemotes 500 emote hali

telefon qb-phone

galeri

2.galeri sadece cardealer mesleği olanlar kullanabiliyor

mekanik menü

araç kiralama aracı geri teslim edince %50 geri veriyor parayı

pakette vicc-illegal bulunmakta meth sistemi yok
bunun gibi 2 adet illegal daha mevcut soygunlar dışında

vehiclelock

merak ettiğiniz farklı bir şey olursa bana ChenTR veya ChenTR#9151 discordumdan ulaşabilirsiniz
pakette dediğim gibi hatalar olabilir bulduğunuz hataları eğer sizin eklediğiniz bir script ten kaynaklı değilse her zaman yardımcı olmaya çalışcağaım
pakete destek vermekteyim

VirüsTotal (virüstotal de htmden kaynaklı kırmızı yanıyor ama önemli birşey değil)

Link

vt ye boyut sığmadığı için default klasörleri farklı link yaptım o yüzden stream i direkt startlayın çalışır
resmon değeri 1 ile 1.50 arası bi değere sahip 1686087609163.png fps sorunuvs. yok pakette

Son düzenleme:
wildxnko nun scriptlerinden hangisi var söylermisin ? qb nin kendi paylaştığı scriptler dışında
hepsi

ayrıca onlar kendi yazıp paylaşmadı onlarda qb kullandı evet ama neden onu kullanmak varken kopyası bir paketi kullansınlar olm

hepsi

ayrıca onlar kendi yazıp paylaşmadı onlarda qb kullandı evet ama neden onu kullanmak varken kopyası bir paketi kullansınlar olm
söylemeye çalıştığım wildxnkoda çoğu scripti görmüş olabilirsin ama bu paketin wildxnko olduğu anlamına gelmez piyasada sadece temel paket olarak wildxnko yok

ve başkasının paketini alıpta ufak tefek şeyler editleyip paylaşacak birsi değilim paylaşsam bile şu kişiden temel aldım ve editledim diye açıklama eklerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!