Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DR-FİVEM'den Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan CeadWy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CeadWy

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba;

Bu insalar dolandırıcıdır. Paketleri hiçbir şekilde çalışmamaktadır. Bize paketi sattıklarında paketlerinin 128 Kişi'yi desteklediğini söyleyip paketi test ettiklerini söylediler daha sonra paket 20 kişi'yi bile kaldıramamıştır. Bize Parayı iade edeceklerini söyleyip daha sonra dc'den engellemişlerdir. FivemTürk yetkililerine sesleniyorum. Sizin buradaki forumda bu şekilde paylaşım yapıp insanları donlandırmaya çalışıyorlar ve isminizi kullanıyorlar. Gerekli SS ler aşağıdaki gibidir bakarsanız görürsünüz. Biz mağdur olduk siz olmayın. Bunun Yanı Sıra FivemTürk'ün arkalarında olduklarını F3D3R4LL Frozen (F3D3R4LL) 'in kendilerinden yardım istediğini dile getirmiştir. Bununla ilgili konuşmalarıda seslide söylemiştir. Eğer kanıt gerekiyorsa sesli sohbette olan 6 Kişiyide sohbete getire bilirim. BİZ KAYBETTİK SİZ KAYBETMEYİN ..

Dolandırıcı Kişi : Deniz11 Deniz11

Ekli dosyalar

• deniz1.jpg
    deniz1.jpg
    64.5 KB · Görüntüleme: 127
  • deniz2.jpg
    deniz2.jpg
    68.8 KB · Görüntüleme: 127
  • deniz3.jpg
    deniz3.jpg
    60.4 KB · Görüntüleme: 119
  • deniz4.jpg
    deniz4.jpg
    76.2 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
Deniz11 Deniz11 cevabınız nedir bu konuya istinaden ? 24 Saat içerisinde cevap vermelisiniz.

CeadWy CeadWy ile ortak iş yapıyorduk dediklerine katılıyorum ve ekleme yapmak istiyorum.

Verdikleri paketin MongoDB olduklarını söylediler bizde farklılık olsun diye bu paketi tercih etmiştik fakat verdikleri pakette sürekli timeout ve exiting hataları ile karşılaştık paket 20 kişiyi gördüğü zaman 15 kişi timeout yada exiting yiyordu. Fotoğrafları şuraya bırakıyorum " , "

Bu sorunları kısa sürede çözeceklerini söylediler çözümü ise yeni altyapıya geçireceklerini ve o zaman hiçbir sorun kalmayacağını söylemişlerdi.
Biz sunucumuzu 01.11.20 tarihinde açacaktık ama bu işlem biraz erkene alındı çünkü deniz ile konuştuğumuz zaman bize paketin 128 kişi kaldırdığını ve oyuncu sayısı arttığı zaman herhangi bir laglanma olmayacağını söylemişti, fakat işler dediği gibi gitmedi. Konuyla ilgili Fotoğraflar " , , "

Paketi almadan önce referans sorduğumuz zaman bu konuya yorum yapanları ve sunucuları göstermişti.
Paketi alırken kapora olarak belli bi miktar vermiştik neyseki tamamını vermemişiz.
Paketi ilk aldığımız zaman 270 e yakın script vardı neredeyse 70 80 scripti kapattılar timeout sorununun çözüleceğini söylediler halen çözülmedi.
Bizi sürekli tester olarak kullandılar ve şuan paket 30 40 kişiyi görebiliyorsa oda bizim sayemizdedir ama halen timeout crash ve exiting devam ediyor. " , " sorunun yaptıkları büyük bir şey bu sorunu çözemedi. " "
Eklemek istediğim son şey sunucu 100 id ye geldiği zaman res atmadan oynayamıyorduk çünkü timeout ve crashler sağolsun.

Bende katılıyorum bize referans olarak gösterdiği hiçbir server o paketi kulanmıyormuş sonrasında ilk defa bizim kullandığımızı açıkladı 38760

24 Saat süresini doldurmuştur kişi forumdan uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!