Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

doRP - Yeni açılıyor! - Aile/Kartel yok! - Çete, LSPD ve EMS alımları aktif - +70 FPS

Expandar

Üye
FT Kullanıcı
17749

Sunucumuza alımlar 18 yaş ve üzeridir, rol bilgisine bağlı olarak 17'ye düşürülebilir. Yönetim ekibimiz 7/24 aktif.

Sanal sunucu özellikleri: i9 9900K - 9GB RAM - 6 CPU

Sunucu kapasitesi 64 kişi olup, ilerleyen zamanlarda duruma göre 80'e çekilebilir.

Şu an test aşamasının son demlerindeyiz, açılışımız 3 gün sonra olacak. Donate paketlerinde kesinlikle P2W içeren şeyler bulunmuyor, araç veya ev alabiliyorsunuz.

Ekonomi gerçeğe en yakın şekilde düzenlendiği için 15 dakikalık bir işin ardından 400-600$ civarı kazanıyorsunuz ve satın alabileceğiniz şeyler bu ekonomiye göre düzenlendi. Örneğin galeriden 1100$'a paslı bir Voodoo alabilirsiniz. Böylelikle sürekli kullanılan kalıplaşmış araçların dışına çıkabilirsiniz.

Legal meslekleri seçerken dikkat ettiğimiz şey çalışan kişilerin bir arada kalıp, para kazanırken aynı zamanda diğer insanlarla sosyalleşmeleri olduğu için Tekstil, balık ve kasap bulunmakta.

GunRP'nin tadında kalması için haftalık olarak şehirde 5 adet silah satılıyor, ancak bu 5 silahın dışında insanlara verilen görevler sayesinde kuru sıkı tabanca kazanabilecekler.

Çetelerin sivil halkla rolünü çeşitlendirmek için LSD scripti bulunmakta, insanlar LSD'ye ulaşmak için çetelerle iletişime geçmeli.

Sunucumuzda kesinlikle aile, mafya veya kartel rolü bulunmamakta. Gelen ekiplere başlangıç olarak herhangi bir avantaj sağlanmıyor. Diğer insanların yaptığı gibi herkes çalıştığı kadar kazanıyor.

Araç parçalama rollerinde klasik parçalama yerine gitmek yerine illegal mekaniği bularak onlarla iletişime geçmeli ve oraya giderek aracı onlara parçalatmalısınız. Paranızı da oradan alarak yolunuza bakabilirsiniz. Aynı zamanda aracınız için büyük rüzgarlıklar, gösterişli tamponlar, neon ışıkları ve farklı renklerdeki farlar için de illegal mekaniğe gitmelisiniz çünkü legal mekanikler polisler tarafından kontrol ediliyor ve bu özelliklere sahip bir arabanız varsa polis kesinlikle gördüğü yerde peşinize takılacaktır.

Bilgilerini istediğiniz bir kişi için, bir şekilde hacker grubu(null) ile iletişime geçerek yeterli ücret karşılığında istediğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Bıçak,beyzbol sopası, kelebek, ingiliz anahtarı veya çekici de silahçı yerine şehirde belli yerlere dağılmış olan satıcılarından uygun fiyata alabilirsiniz.

Daha fazlası için Discord sunucumuza gelebilirsiniz!

Bugün akşam 20:00’da açılıyor! Aztecas, Lost MC ve Grove çetelerimiz alınmaya müsait! EMS Alımı açık, LS Taksi alımı açık.

Sunucumuz açıldı.
Güncel olarak Aztecas çetesi boştadır alınmaya müsait! EMS Alımı açık!

Son düzenleme:
adolfo sunucudan boş yere ban yedim ilk kayıt olmamış arkadaşm yedi daha sonra ben sebebini bilmiyorum discorda gelip sebebinide soramıyorum yardım edersen sevinirm. Cann#2453

Biri herkesi atıyo yardım ederseniz yeniden sevinirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!