Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı...

Echosal

Üye
FT Kullanıcı
Cookie's#9999 (934857395895672922 ) isimli bu kişi bizi dolandırdı önce vds'imize girip botlarımızı aldı sonra bot tokenlerinden sunucuyu patlattı neyse bu çok önemli değil gelelim önemli meseleye, Cookie's#9999 adlı kişi kendisine ben coderım diyip duruyor (Nedense her "const require = (x)" yazmayı bilen coder oluyor neyse) bu kişi insanlara para ile bir şeyler satıp developerlık ayağına oyun sunucusuna yaptığınız paketleri çalıyor (Kendisi Ben "Fivem,Discord bot") Developerım diye geziniyor bu kişiyi görürseniz eğer kendisinden bir şey almayın satmayın çünkü kendisi çok iğrenç bir insan.

İşte o SS'ler
1655667574375.png
1655667581965.png
1655667587826.png

Geçmiş olsun bir sonrakine daha güvenli kişileri tercih ediniz

Gerçekten çok geçmiş olsun..

Profilinde nike logosu olan dev olamaz 🥶

Geçmiş olsun çok önceden bu arkadaş bizim sunucumuzda yetkiliydi, hile kullanan arkadaşlarını sunucuya ekip olarak getirdiğinde banlamıştık. O zamanlar hiç bir kod bilgisi bulunmuyordu, bir kaç ayda coder olması çok manidar olmuş. 😕

İnsanlar kendi aile terbiyesini tecessüm ettirir. Aile terbiyesi görmeyen insanlar, Ana-Babasının üstüne bağıranlar bu insanları kendisinin kuklası olduğunu düşünenler.
Böyle insanlardan yardım isterken, arkadaşlık ederken bi kendinizide o insanın yerine koymayı deneyin. Atın yüherini eline verirseniz tabi herşeyinizi çalıp sonra senin anana söver. Böyle bir devirdeyiz. Artık insanlar ben Türküm, ben kimim diye düşünmüyorlar. Akıllarına gelen ilk şeyi yapıyorlar namertler.

Geçmiş olsun REF olan kişilerle çalışmanızı öneririm.

İnsanlar kendi aile terbiyesini tecessüm ettirir. Aile terbiyesi görmeyen insanlar, Ana-Babasının üstüne bağıranlar bu insanları kendisinin kuklası olduğunu düşünenler.
Böyle insanlardan yardım isterken, arkadaşlık ederken bi kendinizide o insanın yerine koymayı deneyin. Atın yüherini eline verirseniz tabi herşeyinizi çalıp sonra senin anana söver. Böyle bir devirdeyiz. Artık insanlar ben Türküm, ben kimim diye düşünmüyorlar. Akıllarına gelen ilk şeyi yapıyorlar namertler.
sadece anneme-Babama sövse yine iyi din-Kitap karıştırıyor :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!