Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı Sunucu Gold Roleplay Sunucu Dosyaları

• Konbuyu başlatan EKER
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 5K

EKER

Üye
FT Kullanıcı
KONU TARAFIMCA SİLİNMİŞTİR

SİLİNME SEBEBİ : UĞRAŞILMASI GEREKEN BİR KONU DAHİ DEĞİLDİR!

Son düzenleme:
Geçmiş Olsun Ne Diyeyim.

Bi bitmediler be

Para göndermedim, rahat olun arkadaşlar dolandırılmaya düşecek kadar beyinsiz değiliz. :D

Vakit kaybı olmuş gerçekten, ne yazık ki herkes sözünün eri değil.

如何关闭Gold Roleplay祝您健康!!!

如何关闭

Ekli dosyalar

• 111.PNG
    111.PNG
    30 KB · Görüntüleme: 261
keşke başka bir yere upload etseydin maksimum 2.5 mb/s ile inidiriyor yine de teşekkürler. Tekrar yeni bir server açacaktım güzel oldu fazla uğraşmam.

[QUOTE =“五重奏,职务:59820,成员:2357”]
您必须从控制台停止与ordord相关的资源。(停止资源名称),也可以从server.cfg中删除
[/ QUOTE]
谢谢

Arkadaşlar merhaba,
Sunucumuzdaki gerek oyuncular gerek yönetim ekibimiz ne olduğunu bilir bir de bizden dinleyin dedim,

Paket durumuna açıklık:
EKER adlı arkadaşımız bizi tekrardan sunucu işine 6 ay sonra askere gittikten sonra açacağı sunucu ile bizi ikna etti, adam dolduracağım demesine rağmen 30 kişilik fivem ekibim var demesine rağmen sadece kendisi oyunda veya yayındayken oyuna giren 7-8 kişilik bir ekiple geldi, kendisi sunucuda yaptığı gereksiz roller ve sahiplenici tavırlarıyla teker teker tüm yönetim ekibini karşısına aldı, sunucumuza bağış yapan kişi kendisinin yayınından katıldı sunucumuza evet ama kendisi şu an bizim sunucumuzda olayın tamamen farkında ve kimin tarafında olduğunu açık eden bir abimiz, paket atılırken 3 ay önceki databasele beraber atıldı bunun sebebi de databasein para atıldıktan sonra atılacak olması ama ona rağmen yaş farkına hakaret edilip, çoluk çocukla iş yapılmaz diyip çoluk çocukla küfürlü konuşan, yetmezmiş gibi aklı sıra bizimle uğraşan bir arkadaş ona rağmen atılan paketteki keyi bile kendi gibi kullanıp günlerce sunucumuzu sabote etmeye çalıştı ve inkar etmeye devam etti bir de üstüne sunucu açıp bizimkileri kullanırsa çökertiriz gibi tabirler kullanınca biz dolandırıcı olduk :) paket de ben ona atsam da bizim paketimizdir hiçbir zaman ekerin olmaz, kendisi de 2 scripti kapatıcak kapasite olmayınca bize çamur atıyor isteyenleri bekleriz arkadaşlar gelin olayı konuşalım sohbet edelim, zaten görürsünüz olayın aslını - bağışçının kendisi de söylediği birebir cümle "Ekerin tek bir yararı oldu o da sizinle tanıştırması, samimiyetiniz olmasa zaten bağış yapmazdım sunucu bu kadar kötü durumdayken" diyor gerek kendisi gerek biz ile görüşmek isteyenleri bekleriz, hepinize iyi forumlar!

Yetkili duruma açıklık:
Sunucumuzda yetkisi alınan veya banlanan oyuncuların sebebi hepsi kaydıyla beraber tutulmaktadır, hepsi rol hataları ve hakaret sebebiyle yollarımızı ayırdığımız 3 kişidir arkadaşlar

Yayınlarında tüm camiayı dolandırmaya çalışıp, kız moderatörlerini bağışçı çekmek için kullanmaya çalışıp, bizden bir şey koparamayacağını anlayınca da çamur atmaya çalışan bir insandır, gerek dlive fivem yayıncılarıyla gerek sunucu durumu hakkında gerek atılan yetkililerle gerek burda çamur attığı tüm insanlarla konuşmak için gelebilirsiniz bekleriz, biz işinde gücünde olan insanlarız, asıl dolandırılanız kendi yetimsizliğini tekrardan şaşırtmadan sergilediği için tebrik ederiz, fivem ve yayın hayatında da başarılar dileriz :) ve küçük matematik dersi, 360 derece aynı yere döner eker bey

Ekli dosyalar

Scriptler alınabilir :) Kavganızı yansıtmak yerine direk paketi atabilirsin senin kişisel düşüncen

Yüzsüz insandan bu kadar karaktersiz olması beklenir arkadaşlar, zaten konuşmaları bende attım herşey ortada sizler scripti kullanmanın keyfine bakın servere de kesinlikle gidin arkadaşlar rol kalitesi akıyor ortalıkta...

Çekemeyen insan konuşur hadi şimdi efsencim işine abisi emziğini verdim...

Bu arada elime ulaşan bir kayıt var arkadaşlar rol kalitesi konusunda

keşke başka bir yere upload etseydin maksimum 2.5 mb/s ile inidiriyor yine de teşekkürler. Tekrar yeni bir server açacaktım güzel oldu fazla uğraşmam.
Hayırlı Uğurlu Olsun Dostum

Yüzsüz insandan bu kadar karaktersiz olması beklenir arkadaşlar, zaten konuşmaları bende attım herşey ortada sizler scripti kullanmanın keyfine bakın servere de kesinlikle gidin arkadaşlar rol kalitesi akıyor ortalıkta...

Çekemeyen insan konuşur hadi şimdi efsencim işine abisi emziğini verdim...

Bu arada elime ulaşan bir kayıt var arkadaşlar rol kalitesi konusunda

bu kadar aciz olma kendinden kaç yaş küçük çocukları dolandırmakla uğraşacağına kendine yaralı bir iş bul be can, yayınca uyarısı da verildi - konuşan bizmişiz gibi devam ediyor bir de laf yapmaya gel sesliye bir de bana söyle birebir - hem kim kimi çekemiyor be insan evladı? Sunucusu gelişen biz, kardeşliği gelişen biz, sen milleti arkasından bıçaklamaya devam et sonra da biz çekemez olalım :) eyyy aslann eyy yakışanı yapmaya devam et:))

Son düzenleme:
Adını bile kahale almıyorum...

Sunucu Kayıt ve Kalite Sistemi :

Sen insan kaybetmeye devam et ekerciğim bizim yanımızada gün geçtikçe seni sevmeyen insanlar gelmeye devam etsin. Kayıt konusuna gelincede kayıt odasına insan yollayıp kayıda aldıracak kadar da küçük düşünceli bir insansın. Biz sunucumuzu geliştirmeye kardeş edinmeye devam ettiğimiz sürece zarar veremeyeceksin. Hatta senin zarar verdiğin insanlarla birlikte güçleniyoruz. Nasıl bir insan olduğunu bilen biliyor ekercim. Sen 3 yaşında çocuk gibi bizimle uğraşmaya devam edip sunucunda da bizim kullandığımız discordu bile çalmaya devam et :) Bizim karakterimiz ortada discord ismimide yanlış yazmışsın discord ismim Yaşar#9999 bizi bilen bilir ekerciğim hani insanları dolandırıp birde karaktersiz gibi suçlamalar yapıyorsun ya. Biz burdayız gün geçtikçede insan kazanmaya devam edeceğiz. Bir gün sunucunda nefes alınmayacak kadar yoğunluk olursa anlarsın kayıt alırken neden insanların aceleyle iş yaptığını tabi bizim gösterdiğimiz ilgiyi gösterebilirsen orasıda ayrı mesele. Dediğim gibi ekerciğim sen insanlara iftira atıp insan kaybetmeye devam et. Bize hiç bir türlü zarar veremezsin. Belki de zarar veremeyecek olman seni bu kadar kudurtan şeydir.

Ufak beyinli insanlık yoksunu üç kuruşluk karaktersiz insan olan yaşar bey benim sizin sunucunuza dair benzetmeli açacak eksi kaliteli bir sunucum yok discordlar zaten fivemde stabildir herkesin discordu birbirine benzer üstelik kayıta adam gönderdim çünkü kaliteniz orta da saat 7'de 3 kişi olan sunucuda tabi ki yoğunluğunuz vardır. Ve seninde dediğin gibi beni sevmeyen insanlar topluluğu olarak bir güç oluşturduğunuzu zanneder ve sunucunuzu ortada görürsünüz en kısa zamanda kendi aranızda bölünür birbirinize düşersiniz rahat olun ben zaten sizin söylemlerinize karşılık bu forma buralara attıp paketinizi bana dolandırıcı vs diyordunuz al bak üç kuruşluk paketiniz forum üyelerine hediyem oldu hadi şimdi emziklerinizi emmeye devam edin benim sunucuma vurmak için 20 kişi toplanıyorsunuz ya topunuz bir adam etmez unutma 10 tane 10 kuruşta 1 lira eder 1 tane 1 lira da ;)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!