Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı,Sahtekar

Heaveen

Üye
FT Kullanıcı
Discord
sentinus1996
Arkadaşın önerisiyle Tony Stark Berkant Erdoğan mı,Berkan Erdoğan mı her kimse denilen herifle tanıştım ortak olduk 920 TL'ye vds'yi ben aldım iyi güzel giderken kararımı değiştirdim
Tek başıma olacağımı söyledim ve sunucuyu komple boşaltıp makineyi bana vermesini söyledim verdi şifreyi değiştirdim ve sonra şifreyi unuttum bu sefer tam kontrol bende olmadığı için bana makineyi vermesi bir yarar olmayacağını düşündüm ve bu makine senin olsun bana 920 TL parasını at dedim atmadı

Böyle heriflere asla güvenmeyin
Bu yarın öbür gün developerlik etmeye kalkarsa şüphe ile yaklaşın
Ben hiç şüphelenmedim güvenilir sandım yanılmışım

Bu herif
Sahtekar,dolandırıcıdır.

Forumdaki ismini cismini vb profilini bilmiyorum

Benim paramı bile bile kullanıyor ve üstüne paramı vermiyor.

Windows 11 Pro Lisans anahtarımı bile verdim lan ben sana.

VDS firmasına dedim tc'm belli her şeyim belli
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

Dekont; - IADE Talebi. "Paramı geri ver"
Screenshot_20240414_184930.jpg
Screenshot_20240414_184918.jpg

Keyubu VDS Firması
Ekran görüntüsü 2024-04-14 185405.png

Peki ben geri durur muyum?
Asla!

Son düzenleme:
paramı geri istiyorum
1713110422100.png

Anne! ünlü oldum
Arkadaşın önerisiyle tanıştığım herifle ortak olduk 920 TL'ye vds'yi ben aldım iyi güzel giderken kararımı değiştirdim
Tek başıma olacağımı söyledim ve sunucuyu komple boşaltıp makineyi bana vermesini söyledim verdi şifreyi değiştirdim ve sonra şifreyi unuttum bu sefer tam kontrol bende olmadığı için bana makineyi vermesi bir yarar olmayacağını düşündüm ve bu makine senin olsun bana 920 TL parasını at dedim atmadı

Bu herif
Sahtekar,dolandırıcıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 95025
Ekli dosyayı görüntüle 95026
Ekli dosyayı görüntüle 95027
Ekli dosyayı görüntüle 95028
Ekli dosyayı görüntüle 95029

Dekont; - IADE Talebi. "Paramı geri ver"
Ekli dosyayı görüntüle 95030
Ekli dosyayı görüntüle 95031

Keyubu VDS Firması
Ekli dosyayı görüntüle 95032

Peki ben geri durur muyum?
Asla!

Bu dönemde ortak bulmak zor ama ortak bulmak zor değil insan gibi ortak zor ya sunucu açmıcan yada tek başına açıcan geçmiş olsun tekrardan

geçmiş olsun hocam

Eğer hizmet sizin üstünüze ise aldığınız firma üzerinde, hesabınızdan sunucuyu formatlayın ve VDS sunucunuzu basit bir şekilde geri alın hocam.

Eğer hizmet sizin üstünüze ise aldığınız firma üzerinde, hesabınızdan sunucuyu formatlayın ve VDS sunucunuzu basit bir şekilde geri alın hocam.
Sorun şu ki x isimli kişiye para transferi yaptım güvenilir sandım o kendi hesabından aldı.
Eğer hizmet benim hesabım da olsaydı zaten hiç böyle akstriyasyonlara girmezdim.

Hizmet x isimli kişinin hesabında.

VDS firması "Keyubu"
Kişiye rızanızla para gönderdiğiniz için vb diyor
Kişiye kendi rızamla para gönderdiğim değil,paranın gerçekten benim olduğuna inanmadıkları içindir.

Çünkü ikiyüzlülük,çakal çok.

Paramı geri alana kadar asla durmam zaten.
Gerekirse her yere yayarım.

Sonuçta hakkımı almak için uğraşıyorum.

Benim paramla bile bile oynuyor resmen.

hocam suç sizde gibi ortak olcam diyip bir anda geri çekilmek falan...

hocam suç sizde gibi ortak olcam diyip bir anda geri çekilmek falan...
Çekilmek suç değil.
Vazgeçebilirim,çekilebilirim.

Ne dosya aldım ne bir şey yaptım.
Ama herif bile bile benim paramla oynuyor asıl suçlu o.
Ayıp olmasın demişim
Makineyi boşalt sonra bana ver demişim

Daha ne diyeyim hala suçu bende mi arıyorsunuz

geçmiş olsun

Arkadaşın önerisiyle Tony Stark Berkant Erdoğan mı,Berkan Erdoğan mı her kimse denilen herifle tanıştım ortak olduk 920 TL'ye vds'yi ben aldım iyi güzel giderken kararımı değiştirdim

Bu herif
Sahtekar,dolandırıcıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 95025
Ekli dosyayı görüntüle 95026
Ekli dosyayı görüntüle 95027
Ekli dosyayı görüntüle 95028
Ekli dosyayı görüntüle 95029

Dekont; - IADE Talebi. "Paramı ge
Geçmiş Olsun Adam Hakkında Bilgi Biliyosanız Ulaşın Dc den savas5178 yardımcı olalım

Geçmiş Olsun Adam Hakkında Bilgi Biliyosanız Ulaşın Dc den savas5178 yardımcı olalım
Yok arkadaş tanıştırdı
İsminden başka hiçbir şeyi bilmiyorum

Kötülük yapmak istemiyorum sadece paramı geri almak istiyorum
Yani ona karşı hackleme,tc no öğrenip bilmem ne cart curt hiç gerek yok
Ben öyle bir insan değilim

Sadece bana yaptığını ortaya çıkardım
Herkes ama herkes kimse kimseye kolay kolay güvenmesin

Ben safım biraz güvenirim insanlara yapacak bir şey yok

Paramı geri almak için dolandırıcı olarak yaymam beni kötü yapmaz
Zaten beni dolandırdı

Bundan daha fazlasına gerek yok
Sadece paramı geri istiyorum tabii isteyince vericekler sanki vermeyecekler

Öyle işte
Bu herifin
Paramı vermeyeceğini biliyorum parayı gönderdiğim dekontun yanından iade talebi istedim
vermeyecek buna eminim ama şansımı deniyorum

Bu herifin dolandırıcı olduğunu paylaşırsanız forumlarda vb
Dikkatler arttıkça paramı geri ödeyeceğini düşünüyorum

Bu zaten bir taktiktir savaşta kazanılması gibi
Dikkatleri düşmanın üstüne çekmek

Son düzenleme:
Beyler bu bebeyi ben yakından tanıyordum. fotoğrafı vs. bende var yasak mı bilmiyorum ama dc den ulaşırsanız bulup gönderebilirim.
Köylü bir şey bu, bi ara benim çalıştığım sunucularda yanımda felan bulunuyordu; tek vasfıda script ekleyip çıkarmaktı başka bir bildiği yok.
ama kınıyorum kendisini bu kadar çömez bir dolandırıcılık olamaz. buna dava açıcam vs. diye konuyu açsaydın gece yatamaz sana her şeyi verirdi, çomarın teki zaten.

edit: şimdi dc chat geçmişimize bakarken gördüm bu m4lın hesabını çalmışlar 1 hafta kadar önce yüksek ihtimalle rat yemiş, o derece bi insan yani siz anlayın.

1713550032432.png 1713550050351.png

Beyler bu bebeyi ben yakından tanıyordum. fotoğrafı vs. bende var yasak mı bilmiyorum ama dc den ulaşırsanız bulup gönderebilirim.
Köylü bir şey bu, bi ara benim çalıştığım sunucularda yanımda felan bulunuyordu; tek vasfıda script ekleyip çıkarmaktı başka bir bildiği yok.
ama kınıyorum kendisini bu kadar çömez bir dolandırıcılık olamaz. buna dava açıcam vs. diye konuyu açsaydın gece yatamaz sana her şeyi verirdi, çomarın teki zaten.

edit: şimdi dc chat geçmişimize bakarken gördüm bu m4lın hesabını çalmışlar 1 hafta kadar önce yüksek ihtimalle rat yemiş, o derece bi insan yani siz anlayın.

Ekli dosyayı görüntüle 95165Ekli dosyayı görüntüle 95166
Bu FiveM camiasına ne oldu amk eskileri özledik

ulaş bana dc savas5178

Geçmiş olsun sana da.

Geçmiş olsun sana da.
yok kral bana bir şey olmadı da, adamın adı Berkant Erdoğan, Belki işine yarar. Eğer dava felan açmayı düşünüyorsan bendeki detaylı bilgilerini seninle paylaşabilirim. ulaşman yeter :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!