Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı Native ve Sahte Mexphone

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anthony

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba değerli fivemturk kullanıcıları forumda satış konusu bulunan mexphone adlı scripti Native#5836 bu arkadaştan satın aldık arkadaşa inninal üzerinden 250 tl ödeme yaptık bize scripti şifreleyip 10 dakika içersinde ulaştıracağını belirtti ve 1 gün boyunca cevap vermedi sonra ben offline olduktan 10 dakika sonra yazdı ve anneanesinin vefat ettiğni söyleyerek özür diledi ben de bu arkadaşa kendi hesabımdan saat 9:30 civarlarında problem olmayacağını scripti atmasını istedim bana aynı şekilde 4 5 saat cevap vermedi ben de şüphelenip farklı bir hesap üzerinden arkadaşa satın almak istediğim şeklinde mesajlar yazdım satın almak istediğimi söylediğim hesabıma saat 12:40 da dönüş yapmasına rağmen satın aldığım hesabıma hala scripti iletmemişti hatta dönmemişti bile sonrasında bu yazışmanın ss ini alarak akradaşa neden bize dönmediğini sorduk oda görmediğini söyleyerek özür diledi ve bir script attı attığı script gcphone v3 ve konuda bahsi geçen scriptle hiçbir alakası yok biz arakadaşa bunun içersinde instagram v.b ye ait hiçbir dosya olmadığını söyledik ve html üzerinden çektiğini söyledi kurulumda sıkıntı çıkabileceğini kendisinin yapmasının daha sağlıklı olacağını söyleyerek makineyi istedi ben de güvenip verdim yine birkaç saat geçti bize ghattmysql bulunmadığını pakette ve bunu yükleyip bir kaç sorunu fixleyeceğini söyledi sonra ben de diğer satın almak istediğim hesabımdan arkadaşa scripti denemek istediğimizi belirttim arkadaş bana mümkün olmadığını söyledi ben de diğer satın alan arkadaşların ( bizim ) sunucusuna girerek test edebileceğimizi söyledim oda kurulumun uzun süreceğini bugün içersinde bitip bitmeyeceğinin bile belli olmadığını söyledi ben de test edemyeceksek alamayacağımızı söyledim oda bana parayı attıktan sonra deneyebileceğimi söyleyerek ısrar etti sonrasında benim satın aldığım hesabıma söz de 1 gün de bitmeyecek kurulumun bittiğini söyledi ve arkadaştan çıkarttı makineye girmek istediğimde şifrenin değiştirilmiş olduğunu farkettim ve arkadaşa istek atıp şifrenin değişmiş olduğunu söylediğimde inkar etti 1 günde biteceğini söylediği kurulumun basıl 2 dakika içersinde bittiğini sorduğumda git kendine developer bul tut kardeşim tarzında söylemlerde bulunup engel attı daha sonrasında arkadaşa yasal işlem başlatacağımı söylediğimde fivemin hiçbir hukuki yanının olmadığını hiç bir şey olmayacağını söyleyerek bir nevi suçunu kabul etti şimdi siz değerli kullanıcılarla bahsi geçen konuşmaların ekran görüntülerini paylaşacağım ( isteyen yöneticiler olursa veya almayı düşünen arkadaşlar bana özelden ulaşabilir elimde 45 dakikalık 2 video var )

daha bir çok ss ve video var arkadaş hala inkar ediyorsa atablirim ayrıca galiba çalıştığını idda ediyor eğer mümkünse bir fivemturk yetkilisi eşliğinde benim sunucumda çalıştırabilir mi ha tabii daha ben makinaya bile giremiyorum :d

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    172 KB · Görüntüleme: 143
  • Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    180.8 KB · Görüntüleme: 137
  • Ekran Alıntısı 4.PNG
    Ekran Alıntısı 4.PNG
    164.5 KB · Görüntüleme: 127
  • wefwefwfw.PNG
    wefwefwfw.PNG
    198.4 KB · Görüntüleme: 119
  • FWFWFW.PNG
    FWFWFW.PNG
    264.9 KB · Görüntüleme: 120
  • fqfqfqf.PNG
    fqfqfqf.PNG
    46.5 KB · Görüntüleme: 112
Bu da bir diğer ss

Ekli dosyalar

• qfewfewf.PNG
    qfewfewf.PNG
    212 KB · Görüntüleme: 63
  • ananı1.PNG
    ananı1.PNG
    227.5 KB · Görüntüleme: 59
Ve son olarak eklemek isterim ki arkadaş hiç bir şekilde ne video ne de tanıtım yapıyor herhalde gösterdi fotoğraflarda photoshoptan yapılma :D

Arkadaş hala çalıştığını savunuyorsa bu linki yöneticilere atabilirim deneyebilirler 25603

Evet bunlar dolandırıcı zaten photoshopdan tasarladıkları şeyleri sözde telefonmuş gibi satıyorlar 1 2 sıkıştırdım bende cevap dahi vermedi Allah'tan satın almadık :D Video istedim henüz olmadığını söyledi banada tatildeyim dedi çok ilginç yalan söylemeye bayılıyor bu veletler.
Maalesef ben de forumdaki yorum ve ilgi yoğunluğuna güvenerekten satın aldım :/

25611

Makinaya giriş sağladığımızda karşılaştığımız ekran haha

Konuyla alakası olmayıp yorum atan kişilerin yorumları silinmiştir. 24 saat içerisinde açıklama yapınız aksi takdirde yaptırım uygulanacaktır. Native Native

Son düzenleme:
Herhangibi bir alakam yok kullanıcılara satışlarımı yaptım ve çalışmadıklarını idda ettiler. Benlik bir sorun yok!

Herhangibi bir alakam yok kullanıcılara satışlarımı yaptım ve çalışmadıklarını idda ettiler. Benlik bir sorun yok!
Tamamdır Video kaydı altında kurulumu yap ve çalıştır okey mi ? veya hut bir forum yetkilsinin yanında hatta direk forum yöneticilerine attığın linki ve söz de lisansladığın makinayla kurulum yapalım bakalım çalışıyor mu

Tamamdır Video kaydı altında kurulumu yap ve çalıştır okey mi ? veya bir forum yetkilsinin yanında hatta direk forum yöneticilerine attığın linki ve söz de lisansladığın makinayla kurulum yapalım bakalım çalışıyor mu

Arkadaşın bu kadar ss ve videodan sonra sadece basit bir cümleyle tüm her şeyi inkar etmesi sadece komik umarım forum yetkilileri gerekeni yapar ve bu arkadaş daha fazla insanı dolandırmaz.

"Herhangibi bir alakam yok kullanıcılara satışlarımı yaptım ve çalışmadıklarını idda ettiler. Benlik bir sorun yok!" gibi kelimeleri kullanarak maalesef ki açıklama yapamazsanız. Çünkü alakam yok dediğiniz yerde tamamen sizinle alakalı ve satmış olduğunuz script ile alakalı sorunlar yaşanıyor. Sizlik bir sorun olmayabilir fakat hem benlik bir sorun hem de alıcının bir sorunu bulunuyor şuan. Bundan dolayı daha detaylı bir açıklama yapınız. Native Native

Kişi belirtilen süre içeresinde açıklama yapmadığı için forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!